Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Γαλήνη τη γνωρίζουμε οι περισσότεροι εδώ και χρόνια, μιας και είναι από τα πιο γνωστά κορίτσια στη Θεσσαλονίκη. Αποφάσισα να μοιραστώ και μια από τις δικές μου εμπειρίες μαζί της, ώστε να βοηθήσω από την πλευρά μου πιθανούς νέους επισκέπτες στον χώρο.

Η κοπέλα είναι Βουλγάρα, αρκετά χαριτωμένη εμφανισιακά, μελαχρινή κοντούλα με ωραίο κώλο και φοβερές βυζάρες, που είναι φυσικά και το δυνατό της σημείο. Γενικά σαν χαρακτήρας, ακόμα και έξω από το δωμάτιο, είναι πολύ ευχάριστη και παιχνιδιάρα και σε προδιαθέτει ευχάριστα για τη συνέχεια. Το πρόγραμμα που επέλεξα μαζί της ήταν στα 60 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό.

Μετά την πρώτη γνωριμία στο δωμάτιο, ήρθε στο κρεβάτι και ξεκίνησε με προκαταρκτικά χάδια και τριψίματα με αρκετό νάζι. Ειδικά ο τρόπος που έβγαλε το σουτιέν της μπροστά μου για να αντικρύσω τα απίστευτα βυζιά της, με τρέλανε! Αφού με καύλωσε καλά, πήγε χαμηλά και ξεκίνησε το κυρίως πιάτο. Η πίπα της πάρα πολύ καλή! Ακάποτη, χωρίς χέρια και με εναλλαγές στον ρυθμό. Με άφηνε να της κρατάω το κεφάλι και να την καθοδηγώ όπως ήθελα και με κοιτούσε καυλωτικά όταν χτυπούσα τον πούτσο μου στη γλώσσα της. Αφού με έκανε πέτρα με το στοματάκι της, περάσαμε στο επόμενο στάδιο.

Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την γαμάω με πρώτη στάση ιεραποστολικό. Το μουνί της τέλειο, έφερνα τα πόδια της κοντά στο κεφάλι της και την γαμούσα αρκετά δυνατά. Οι καυλοφωνούλες της σε συνδυασμό με τις βυζάρες τις που κουνιόντουσαν πάνω κάτω, με έκαναν να καυλώσω ακόμα περισσότερο και έτσι την έστησα στα τέσσερα για πισωκολλητό. Εκεί η Γαλήνη έδωσε ρεσιτάλ! Σε κάποια φάση, έβαλε το κεφάλι της κάτω, τούρλωσε ακόμα πιο πολύ τον κώλο της και μου έδωσε να κρατάω τα χέρια της πίσω. Την γαμούσα όλο και πιο δυνατά και αυτή βογγούσε απίστευτα, ενώ είχε γυρίσει το κεφάλι της και με κοιτούσε. Πολύ καυλωτική εικόνα!

Στη συνέχεια, την σφυροκόπησα σε καναδυό ακόμα στάσεις, μέχρι που αποφάσισα να απολαύσω τις βυζάρες της για τελείωμα. Την έστησα ανάσκελα, έβγαλα την καπότα και έχωσα τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της. Πραγματικά, αυτές οι βυζάρες είναι φτιαγμένες για ισπανικό! Τα βυζιά της είναι τέλεια και η αίσθηση του να βρίσκεσαι ανάμεσά τους φανταστική. Αφού λοιπόν την απόλαυσα έτσι για μερικά λεπτά, ένιωσα το τέλος να έρχεται και αφέθηκα ανάμεσα στις βυζάρες τις. Η καύλα μου ήταν τεράστια, με αποτέλεσμα να την πασαλείψω παντού. Τα σκάγια μου έλουσαν τις βυζάρες τις και κάποια από αυτά την πέτυχαν, άθελά μου, στο πρόσωπο και τα μαλλιά της. Εκεί ήταν και η πρώτη φορά που η Γαλήνη δυσανασχέτησε και παραπονέθηκε, με το δίκιο της βέβαια, αλλά πολύ σύντομα έδειξε ότι είναι μια καλή επαγγελματίας, ξεπερνώντας το και αφού έκανε ένα ντουζάκι, με αποχαιρέτησε με αστεία και νάζια.

Συνοψίζοντας, με την Γαλήνη είχα μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου στο χώρο. Είναι γλυκύτατη κοπέλα, καλή σε αυτό που κάνει, δεκτική και σε κάνει να φεύγεις ικανοποιημένος από το δωμάτιο. Οι λάτρεις των βυζιών και του ισπανικού ιδιαίτερα, επιβάλλεται να ζήσουν αυτή την εμπειρία μαζί της. Αλλά γενικότερα, πρόκειται για μια τίμια επιλογή και προσωπικά τη θεωρώ εδώ και χρόνια μία από τις καλύτερες κοπέλες στην πόλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Deggial
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού