Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη εδώ πριν καμιά 10αριά μέρες, ή μάλλον νύχτες. Παρά την προχωρημένη ώρα, η γλυκιά τσατσά με υποδέχτηκε ευγενικά. Όπως διαπίστωσα το στουντέλο(?) αυτό είναι πρόσφατα ανακαινισμένο, πολύ καθαρό κι ευπρεπέστατο. Καλύτερο από πολλά στούντιο... Καμιά σχέση με άλλα τριγύρω μπουρδελα ή Φυλής, μετάξι. Αν μου επέτρεπε το σύστημα ο χώρος είναι για 10!!
Μου παρουσίασε τα κορίτσια και επέλεξα. Κάτι μου είπε για 30Ε και τις 2, αλλά δεν έδωσα σημασία.
Η κοπέλα ήρθε σύντομα στο δωμάτιο την ώρα που φρέσκαρα τον πέοντα στο ντούζ. Έπλυνε και η Αλεχανδρα το μουνί της, κατι που της ζήτησα πριν το γευθώ. Μιλήσαμε λίγο, είναι μιγάς Αμερικάνα, με απαλό εβένινι δέρμα... Χάδια και φιλάκια (όχι στο στόμα)-δεν γλωσσοφιλάω πουτάνες πουχουν βάλει στο στόμα πολλά καυλιά πριν το δικό μου- στο όρθιο, και κατόπιν στο κρεβάτι. 69 κάμποση ώρα. Καλή πίπα (άνευ) υγρή, όχι βαθιά. Όμορφο ζουμερό καθαρό μουνί, που υγράνθηκε στο σπατουλάρισμα. Ανέβηκε πάνω μου όπως ζήτησα, αλλά λόγω κούρασης(?) δεν είχε τον βαθμό συμμετοχής που ήθελα. Την πήρα πισωκολητό πλαγιαστό -ύστερα από ισπανικό με τσιμπούκι- κι έχυσα.
Την προτείνω σε όσους αρέσουν μιγάδες, αλλά και σε όσους δεν έχουν γαμήσι μιγάδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεχάντρα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, ILIAS1339, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
Τυπε δε φιλάς στόμα που εχει φάει πολλές πούτσες αλλά φιλάς μουνί που έχει φάει τις ίδιες πούτσες. Χμμμ;
02 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ανάφερα στην κριτική, πως έπλυνε καλά το μουνί της με διάφορα σαπούνια, αφρόλουτρα κλπ. Επομένως, ήταν 5κάθαρο κι ευωδιστό.
Καπέλο
P
PEODAS
07 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

.......Έπλυνε και η Αλεχανδρα το μουνί της, κατι που της ζήτησα πριν το γευθώ. .......
Τύπε, αυτό γράφω στην κριτική. Το έπλυνε με αφρόλουτρα-σαπούνια & διάφορα άλλα καθαριρτικα που ειχε το μπάνιο
P
PEODAS
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3