Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Εισοδος στον οικο οπου περιμενα τις κορασιδες να βγουν στο σαλονι…
Παρουσιαστηκαν δυο κοπελες η Σαρα και η Νικολ , επελεξα τη Σαρα
γιατι ηθελα να γαμησω κατι πετιτ.Η Σαρα ειναι μια κοντη πολυ αδυνατη κορασιδα σκουροχρωμη
ακωλη αβυζη με αφανε μαλλι, εχει ομως συμπαθητικο μουτρακι.
Εδωσα το δεκαρικο και περιμενα τη Σαρα να γαμηθει με ενα αλλο τυπο πριν απο εμενα τον οποιο τον ξεπεταξε σε 3 λεπτα..
Τους επαιρνα ματι που γαμιοντουσαν απο τις αφθονες τρυπες που εχει η διαχωριστικη ξυλινη πορτα αναμεσα στα δωματια.Εβγαλα και μερικες φωτο με φλας ο μαλακας ευτυχως δε φανηκε απο την αλλη μερια. Η Σαρα ηρθε στο δωματιο με πλησιασε και περνοντας ποζα αλα τοπ μονετλ στην πασαρελα με κοιταζε με λαγνο βλεμμα και μου ελεγε γεια σου ομορφουλη και τετοια…
Ηρθε διπλα μου και αμεσως εβαλα το χερι μου να χαϊδεψω το μουνακι της αλλα η ιδια μου πηρε
το χερι και το εβαλε πιο πανω στην κωλοτρυπα της, οχι δαχτυλο στο μουνι απαγορευεται μου λεει..
Οκ, αφου επιτρεποταν στον κωλο λοιπον εχωσα το κωλοδαχτυλο μου μεσα στο κωλαντερο και της
το εξυνα.Η κορασιδα δεν δεχεται 69.
Μου εριξε ενα απαξιωτικο φτυσιμο πανω στο πουτσο που πραγματικα τον ελουσε..
που το βρηκε τοσο σαλιο η σαυρα ,μου τον επαιξε λιγακι να τα απλωσει και μετα μου περασε καποτα. Η πιπα της βαθια με στριφογυριαμσατα του κεφαλιου της, δεν εμεινα παραπονεμενος .
Εβγαλα το δαχτυλο μου απο την κωλοτρυπα της και το εβαλα στη μυτη μου να το μυρισω, δεν μυριζε σκατιλα η κατι αλλο αποκρουστικο παρα μονο αρωμα απο κωλαντερο, ετσι δεν εχασ, την ευκαιρια και εβαλα το δαχτυλο στο στομα μου και το εγλειψα για να παρω αντισωματα,ερχεται χειμωνας βαρυς !!
Της ειπα να ανεβει απο πανω και εκατσε σε αναποδο cowgirl , εμενα δε μου αρεσε αυτη η σταση και της ειπα να γυρισει απο την αλλη μερια να την εχω μπροστα μου αλλα αρνηθηκε, εγω ετσι θελω μου λεει.Την εβαλα να κατσει τα τεσσερα οπου εκλεισε τα ποδια και τα περασε αναμεσα απο τα δικα μου , νταξει δε με χαλασε και τοσο η σταση της οσο το οτι δεν ειχε καθολου κωλο και εβρισκα κοκκαλα. Αλλαγη στασης παλι οπου της ειπα να κατσει κανονικα με την κορασιδα να αρνειτε λεγοντας μου οτι δεν της αρεσει να καθεται σε κανονικη σταση και να εχει τον πελατη απο πανω της. Εκανα μια δυο λαβες ελληνορωμαϊκης παλης να την ριξω χαμω να την γαμησω αλλα το τσουλι ειχε νευρο και δε μπορεσα, ασε που φοβομουνα μη της σπασω και κανα κοκκαλο.
Τεσπα εκατσε διπλα μου, μου τον επαιξε και εχυσα…
Η κορασιδα οσο μου τον επαιζε προσπαθησε να μου φαει το 10 ρικο που πηρα ρεστα λεγοντας μου οτι αμα της δωσω μου δινει το κουλουρι της. Της ειπα οτι απο κωλο γαμαω μονο χωρις καποτα και τα χυνω ολα μεσα στο κωλαντερο να ποτιστει η χλωριδα και η πανιδα του .Με κοιταξε λιγο περιεργα και μου αρνηθηκε το ακαποτο κωλογαμησι.

Συμπερασματικα η Σαρα ειναι μια πολυ πετιτ κορασιδα που δυσανασχετει συνεχως και δε θα κατσει να την γαμησετε οπως θελετε.Ανετα μπορει να τσακωθειτε μαζι της στο δωματιο με τα
καμωματα της. Δεν την ξαναγαμω και δεν την προτεινω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
τελικα τι γινεται με το ξεκωλιΧμμμ;θελει 20αρικο για κωλοτρυπιδι;ενα φεγγαρι ανακοινωθηκε κουλουρι στο δεκαρικο.το ειχα ακουσει και γω.
τωρα παλι 20αρικο;θα φαει αγρια απαξιωση το κλεφτρονι,το χει αναγκηΘυμόςΘυμός
26 Φεβρουαρίου, 2018
κωλοχαρακτήρας είναι
26 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχτές ναι ζητησε το 10ρικο που μου έφερε ρεστα.. θα το ειδε και θα το λιγουρευτηκε
01 Μαρτίου, 2018
Αντισωματα του...κωλου!!!χαχαχαχα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4