Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652952
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα παιδες ολη την βδομαδα δουλευα πολυ σκληρα εβαζα το κατι τις στην ακρη για να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου δεν ειμουν σιγουρος οτι θα τα καταφερω καθως μπορει να συμβουν διαφορα και να μην γινει αυτο που θελεις να κανεις,τελικα τα καταφερα ειπα να ξεκινησω κανωντας μια βολτα να δω ποιες κοπελες εργαζονται και μετα να κανω την κινηση μου,αρχισα με τον εν λογο οικο πριν την επισκεψη χτυπησα ενα υπεροχο γαλακτομπουρεκο απο των Κωσταντινιδη και συνεχισα την διαδικασια την ξερετε ολοι οποτε δεν θα αναφερθω ξεκινησα με των τριτο πραγματικα εντυπωσιαστικα με των χωρο εχω την εντυπωση οτι ειδα 6 με 7 κοπελες το σουλουπι τους και η εμφανιση τους για ολα τα γουστα τελευταια ηρθε η Λειλα θυμηθηκα οι συναγωνιστες την εκθειαζουν οποτε σκεφτηκα να ακυρωσω ολη την βολτα να βρεθω μαζι της και μετα να παω να γινω ζαντα με φιλους χαμογελαστα με οδηγησε στο χωρο και το δωματιο πολυ εντυπωσιακο πεντακαθαρο εκανα την γνωστη διαδικασια και περιμενα να ερθει.Ειναι ενα πολυ ευχαριστο τυπακι εχει χιουμορ και ο σκοπος της ειναι να ικανοποιησει των πελατη δεν θα μπω σε λεπτομερειες για το σεξ εχουν φραφτει ετσι και αλιως,θα πω ομως για το μασαζ ειναι αρκετα καλο τις το ζητησα κιολας ειχε σωστες πιεσεις σε καποια φαση με ειχε ακινητοποιησει τελιως και οταν σταματησε και μου ειπε να περασουμε στων επομενο γυρο πραγματικα δεν ηθελα να σηκωθω.Ειναι μια καλη και τιμια περιπτωση και σιγουρα θα την ξαναβλεπα σε ευχαριστω Λειλα
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
451
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού