Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 9 10
Call-Girls 10658
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρωστάω μια κριτική στην κοπέλα. Ήταν που λέτε Καθαρά Δευτέρα, αετό δεν πέταξα αλλά πετάχτηκα μέχρι το μονδέρνο ξενοδοχείο στη δυτική είσοδο της πόλης. Εκεί συνάντησα τη Λίλιαν η οποία είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Ύψος γύρω στο 1,66 με τις τακουνάρες απογειώνεται, με υποδέχτηκε με το γκριζομπλέ κορμάκι που φοράει στη φώτο στο εσκορτνιουζ που είναι ξαπλωμένη στον καναπέ. Όμορφο πρόσωπο και σώμα με ωραία πιασίματα, όπως τα βλέπετε στις φώτο. Καθαρή και εξοπλισμένη με ...ωραία αξεσουάρ. Μπανάκι από την πλευρά μου και έναρξη αγώνα με μουσική υπόκορουση χορό στο πάγο από τους χειμερινούς ολυμπιακούς αγώνες.
Το κοριτσάκι (ετών 30 με 32) είχε όρεξακι για χαδάκια τα οποία δεν αρνήθηκα. Γλωσσόφιλα στην αρχή διστακτικά αργότερα παθιασμένα δαχτύλιασμα μπροστά πιπίλισμα ρώγας, από όλα είχε το μενού. Είχα φέρει και εγώ κάποια παιχνίδια, λιπαντικά κλπ τα οποία χρησιμοποιήσαμε πολύ ...αποτελεσματικά. Μαλιστά της χάρισα και ένα μαστιγιάκι με υφασμάτινες ουρές αφού πρώτα έκανα ένα δοκιμαστικό στον πωπουδάκο της που της άρεσε πολύ. Σειρά της να με περιποιηθεί κάνοντας χρήση ...σαντιγύ δικιάς της αυτή τη φορά αφού προηγουμένως έκανε επάλειψη στις περιοχές του κορμιού μου που την ενδιέφεραν. Η πίπα ήταν συμπαθητική και σαλιάρική και το άφθονο αρχιδορούφηγμα απολαυστικότατο. Σεξάκι πολύ καλό σε 3-4 στάσεις, με έντονο πυγοράπισμα χωρίς μα και μου και κατάθεση στο ελαστικό.
Ντουζ και για τους δυό μας, μασαζάκι και κουβεντούλα σε σπαστά αγγλικά καλούτσικη (η κοπέλα είναι αισθητικός στη μαδερ ροσια) και απρόσμενη 2η ανύψωση αν και ήμουν αρκετά κουρασμένος σωματικά τουλάχιστον. Κωλοδαχτύλιασμα για ζέσταμα (την έβλεπα ότι ψηνόταν να μου δώσει κώλο αλλά ήμουν πτώμα και δεν το κυνήγησα) και δυο στάσεις καλού σεξ με κατάθεση στο στοματάκι όπου ακολούθησε κατάποση χωρίς επιπλέον, στην ομολογουμένως ακριβή της, χρέωση! Βασικά δεν υπήρχε καν στο μενού. Εκ νέου ντουζάκι πληρωμή παραβόλου φιλάκια κουβεντούλα και αποχώρηση. Συνολικός χρόνος 75 λεπτά.
Σχετικά με το αλκοολ που ανέφεραν οι προηγούμενοι εγω δε χαλιέμαι έφερα μαζί μου μάλιστα ένα μισόλιτρο μπουκάλι Absolut το οποίο τσακίσαμε παρέα με τη Λίλιαν, με συνοδεία χυμό λεμονιού. Ήταν καλό καύσιμο σε μια εξαιρετική βόλτα! Η συμβουλή μου είναι να πάτε χαλαροί αν και εφόσον χαλαλίζετε τα ουκ ολίγα 180€. Με τον κατάλληλο χειρισμό και αν και εφόσον σας γουστάρει, (παίρνετε ρίσκο εδώ) το κοράσιο πιάνει σπουδαία απόδοση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
2.504
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, blizardeye, sithlord και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
"Με τον κατάλληλο χειρισμό και αν και εφόσον σας γουστάρει, (παίρνετε ρίσκο εδώ) το κοράσιο πιάνει σπουδαία απόδοση."
Αμα θελει γκομενο να μας το πει
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1