Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινη επισκεψη στην Πωλιναρα πριν λιγες ημερες. Εμφανησιακα παραμενει καυλα, παρα τα λιγα κιλακια που μου φανηκε ότι εχει τσιμπισει. Μπηκε στο δωματιο με ένα πλατυ χαμογελο και με παρα πολύ καλη διαθεση, όπως παντα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Πραγματικα η γυναικα σε κανει να νιώθεις πασάς και εκπεμπει πολύ θετικη αύρα, ειτε την παρεις στην αρχη της βάρδιας της, είτε στο τελος. Αρχισαμε με πεταχτα φιλακια στα χειλη, και στη συνεχεια αφεθηκα στη γλωσσαρα της. Εχει παρα πολύ μεγαλη και επιδεξεια γλωσσα, η οποια γλυφει κάθε σημειο του σωματος ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και στα αφτια, οπου η γλωσσα της παραλιγο να ακουμπησει τα τυμπανα μου. Μετα αρχισε να μου γλυφει με απιστευτο ρυθμο τις ρωγες, μετα στην κοιλια, στα μπούτια, και καταφερε να με κανει τούρμπο χωρις καν να εχει ακουμπησει τον πουτσο μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Στη συνεχεια περασαμε στην ειδικοτητα της, το στοματικο. Πρωτα από όλα, κανει το καλυτερο και πιο βαθυ γλειφοκωλι, αφου η γλωσσαρα της χωνεται βαθεια μεσα στο εντερο, ενώ και εξωτερικα γλυφει και ρουφαει με πολύ στοργη την κωλοτρυπιδα. ΚαπέλοΚαπέλο Το καραμελωμα που προσφερει στα αρχιδια είναι πολύ καυλωτικο, ενώ η πιπα της είναι από τις πιο βαθειες που μου εχουν παρει, αφου χωνει την πουτσα βαθεια μεσα στο λαρυγγι της Ναι!Ναι! Τι να πω, ενώ ειχα βαρεσει επίτηδες μαλακια πριν παω, για να αντεξω πιο πολύ, παραλιγο να με τελειωσει στο 5-λεπτο. Ίσα-ίσα που προλαβα να σταματήσω την πιπα της, και την εβαλα παλι να μου ρουφηξει την κωλοτρυπιδα, για να χαλαρωσω Καπέλο Αφου συνηλθα λιγο, μου εβαλε καποτα, και την γαμησα από μουνι για 1 λεπτο, και στη συνεχεια της τον εχωσα στην κωλαρα της, ετσι ανασκελα οποως ηταν, σηκωνοντας τα ποδια της ψηλα. Παρολο που βρηκα την κωλοτρυπιδα της ακομα πιο ξεχειλωμενη από την τελευταια φορα, συνεχιζει να εχει καλη αισθηση. Φυσικα, προσπαθουσα να τη γαμαω οσο πιο αργα γινεται, για να αντεξω πιο πολύ, αλλα αυτή όπως παντα δεν εδειξε το παραμικρο σημαδι βιασύνης, και ας είχαμε ηδη ξεπερασει το 10-λεπτο. Της τον εχωνα βαθεια μεσα στο εντερο της, και αυτή συχρονως μου ρουφουσε τις ρωγες. Όταν ενιωσα ότι δε μπορουσα πλεον να κρατηθω άλλο, ξαπλωσα, εβγαλα την καποτα και παραδοθηκα στο στομα της. Δειχνοντας μεγαλη στοργη στο καυλι μου, το στραγγιξε μεχρι την τελευταια σταλα, μου χαμογελασε πλατειά ενώ ειχε τα χυσια μου στο στομα της, και πηγε να τα φτυσει στο νιπτυρα. Ενώ προσπαθουσα να μαζεψω τα κομματια μου, ηρθε και μου εδωσε 1 φιλι στο μαγουλο και με αποχαιρετησε ΚαπέλοΚαπέλο
Παρολο που ειχα πολύ καιρο να την επισκευτω, οι υπηρεσίες της ηταν αριστες, και εμεινε 15 γεματα λεπτα μεσα στο δωματιο. Κατά τη γνωμη μου, προσφερει ισως τις καλυτερες υπηρεσίες σε ολη την Αττικη, αφου κανει το κελυτερο γλειφοκωλι, πολύ βαθεια πιπα, εχει ισως την πιο επιδεξεια γλωσσα που γλυφει κάθε σημειο του σωματος, και φυσικα εχει απιστευτη συμπεριφορα προς τον πελατη ΚαπέλοΚαπέλο Εννοείται ότι είναι μονο για milf-άκηδες, και όχι για πιπινο-λατρεις, παρολο που το σωμα της είναι σε αρκετα καλη κατασταση για την ηλικια της Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, coscoras, bane4444 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού