Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
θα ειμαι συντομος,ξεχάστε ο,τιδήποτε ξερατε Αννες,Μαρίνες,Εύες σαρες μαρες κουκουνάρες κλπ
Μιλάμε για τον απόλυτο μούναρο με κωλάρα αδιανόητη βυζάρες στητές ωραίο πρόσωπο σέρβις τέλειο πίπα τέλεια φτυσίματα στησίματα όλα και ευγενέστατη και πολύ καλό τυπάκι πάνω από όλα.
όταν μπήκε έπαθα ψιλοσοκ,με τις τακουναρες ηταν κοντά στο 1.85 δεν θυμάμαι να έχω συναντήσει κάτι καλύτερο και πιο τσοντοειδές εδώ και 20 χρόνια.
Οι φώτο είναι μεν ακριβείς,αλλά κατώτερες σε σχέση με το τι θα δεις στην πραγματικότητα δηλαδή μια γκόμενα κόλαση από στρηπτιζάδικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimackos, duckyduck, napoleonV1 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
1. ΔΕΝ κανει πρωκτικο, οποτε αμεσως καποιες Λιζες, Βυζες, Λενες, Ανναμαριαλενες κτλ, φαινονται καλυτερες και προτιμωτερες, διοτι σου δινουν ΟΛΟ το πακετο! Και κριμα, γιατι ο ΚΩΛΟΣ της δειχνει διαστημικος!Προσκύνημα
2. Απαραδεκτο το γραφειο, να χρεωνει +20 το τελειωμα στο στομαΚεφάλι σε τοίχο! Κι αυτο οταν ηδη για μια ωρα, θες 180 μαζι της...Κεφάλι σε τοίχο!
3. Αν περασες καλα βεβαια, σε προσωπικο επιπεδο κλαιν μαιν, χεστηκες οτι και να σου πει καποιος!Καπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2018
180 ευρώ είναι πάρα πολλά για να αρχίσουν τα + για extra υπηρεσίες.
I'll pass.
B
bfbc2
24 Φεβρουαρίου, 2018
μην την θεοποιης ρε φιλος δεν κανει
D
dimitriscock
24 Φεβρουαρίου, 2018
Εσύ ρε μ**νί (AlexEasyRider )τι πετάγεσαι, καλά κάνει ο φίλος που βαριέται να γράψει και στα αρχίδια του δηλαδή, θα κάτσει να ενημερώσει τον καθέναν?
Μπράβο ρε Παλέρμο, τσίμπα θετική ψήφο και γράφτους στα @@ρια σου εδώ μέσα κι ειδικά κάτι τέτοια υποκείμενα που και καλά μας τη λένε ότι επειδή δεν ψωνίζουμε από εκεί πάνω δεν έχουμε το δικαίωμα να μιλάμε....
Ψώνισε ρε μαλακομπούκωμα πρώτα και μετά να κάνεις σπόντες στους άλλους.....
N
Ntountaras
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μιλησε ο ΑΡΧΟΜ@Λ@Κ@Σ Ntountaras που εχει πλοκαρει μεχρι και τον εαυτο του εδω μεσα και οι κριτικες του αφορουν κατι παρακμιακα πορνεια εκει στην Καλαματα.
Οταν συνελθεις, βαλε και καμια κριτικη για καμια κοπελα, λεμε τωρα, που εχει πηδηξει ολα τα νημα, ειδικα Eleni Xatzi & Athens Diva!
25 Φεβρουαρίου, 2018
όλα καλά παίδες
φαίνεται όντως τούμπανο
το μόνο αρνητικό για εμένα και που επεσήμανα και στον palermo ειναι οτι δουλευε σαν ηρω στριππερ επισης στα 140 στο μοντελς
οπότε αυτή η αύξηση της τιμής +40 ευρώ εμένα προσωπικά με ξενερώνει λίγο αλλά μπορεί εν τέλει να δοκιμάσω.
ΓΤ
Γιαννης Ταπαντοπουλος
25 Φεβρουαρίου, 2018
Τι έγινε ρε σφουγγοκωλάριε του Κιλτίδη; Πήρες προαγωγή στο Μακεδονίας-Θράκης και άρχισες να πετάς 200άρες;
Με τα δικά μας λεφτά γαμάς γαλάζιο κομματόσκυλο.
P
px75
25 Φεβρουαρίου, 2018
Αποψη μου...180 + ξενοδοχειο 200 ευροπουλα για τα βασικα, ,πανακριβη μου φαινεται!!!!Απ την αλλη,οποιος τα χει ,τα δινει!!!
25 Φεβρουαρίου, 2018
Ntountara κάπου κάνεις λάθος για την αξιοπιστία του Palermo
α. το Θεσσαλονίκη-Αθήνα πως το έχει τόσο εύκολο ?΄Χμμμ;
https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg8186879;topicseen#new
β. στις κριτικές του αν ρίξεις μια ματιά ποτέ δεν αναφέρει κόστος Χμμμ;

Κατά τη γνώμη μου είναι σχετικά αναξιόπιστος εκτός αν μας απαντήσει στα 2 ερωτήματα που έθεσα ....
(Updated: 25 Φεβρουαρίου, 2018) 25 Φεβρουαρίου, 2018
Μιλησε ο ΑΡΧΟΜ@Λ@Κ@Σ Ntountaras που εχει πλοκαρει μεχρι και τον εαυτο του εδω μεσα και οι κριτικες του αφορουν κατι παρακμιακα πορνεια εκει στην Καλαματα. Οταν συνελθεις, βαλε και καμια κριτικη για καμια κοπελα, λεμε τωρα, που εχει πηδηξεις ολα τα νημα, ειδικα Eleni Xatzi & Athens Diva!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2