Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161312
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σκεφτηκα πολυ να ξαναγραψω κριτικη για το κοριτσι (20 ετων),επειδη το στανταρακι μου η εβελινα λειπει και δεν παιζεται.Ομως ελα που μολις την αντικρυζω παιρνει μπρος η μηχανη και κανει σουζα προς μεγαλη μου χαρα γιατι τα εχω τα χρονακια μου!Γυρω στο 1,60 μαυρα μακρια μαλλια,ασπρη απαλη νεανικη επιδερμιδα,βυζαρες για ρουφηγμα και παιξιμο,ομορφα ματακια που το πρωτο πραγμα που βλεπουν λοξα,μολις ερθουν στο δωματιο ειναι το εργαλειο σου!Επισηςτο μουνι της εχει κατι χειλη να!!(γεμιζει το στομα στο γλυψιμο),δεν τα βρισκεις οπου ναναι.Ακομη δεν με ενδιαφερει αν καβλωνει η οχι,τι κανω και τι νοιωθω εγω εχει σημασια.Αυτο κυριως με νοιαζει οταν πηγαινω με πουτανα.Θελω να ζωντανευει τον πουτσο μου και μενα.Σου αρεσει το πακετο, μπαινεις και απολαμβανεις τοπεριεχομενο.Αυτο προσπαθω να κανω ως παλιος στο χωρο,ομως νεος στο σαιτ(01-2017).Οταν πρωτογαμησα το 1979 νικ.φωκα τη Φωφω η πιπα ηταν αγνωστη λεξη.Την πηρα τρεις φορες 19,21,23-2.Καγκελο το μωρο γαμησι με δυνατη αισθηση απο πανω απο κατω πλαι με εξαιρετικο τελειωμα.Μου αρεσει πολυ,με γκαζωνει .Δεν θελω να παρασυρω κανεναν γιατι δεν μιλα δεν συμμετεχει πολυ αν και η πιπα της δεν ειναι ασχημη.Αυτα για την ωρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.440
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, Blastbeat208, ilarionas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού