Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν ειναι μια πορνη χρονια και κανει εμφανισεις που και που για λιγο καιρο σου θυμιζει τα παλια τα χρονια,αληθεια μονο εγω η αρκετοι απο εμας εχουμε ενα θεμα με παρελθον και μελλον?

Την αννα μιλφ πρωτου οροφου παντα την ξερω απο το 2008-2009 οταν εμφανιστηκε πρωτη φορα στα βρωμομερη,τοτε που το μεταξουργειο κοστιζε 15 ,και 10 πενραν μονο η μαυρες και 50αρες συν

τα χρονια περασαν,αρκετες πορνες δοκιμαστικαν,η αχορταγια ομως εμεινε

Επειδη στην γυρω περιοχη μονο η φλορα απο το διπλανο υπογειο αξιζε,λεω ας παρω ξανα την αννα μετα απο καιρο

Η πρωτη εντυπωση ηταν φανερη,ενα προσωπο ζαρομενο,τα χρονια και η προγκιλφ ηλικια να κανουν την εμφανιση τους

Το σωμα και ο κωλος της σιγα σιγα κρεμανε,το δερμα της να μυριζει γεροντιλα

Λεω παει στο διαολο,περναω,δεν ειχε αλλη ετσι και αλλιως

Η αννα δεν αργησε να ερθει,η βιασυνη φανερη,με εχει μαθει στο αυταρχικο και αυτην την φορα της ζητησα νορμαλ,δεν την χαλασε,αλλα στο νορμαλ πρεπει να κανει προσθηκες,κωλο,ακα,η κατι αλλο,σε νορμαλ προγραμμα γυναικα προγκιλφ δεν περνει κανενας

Πεσαν καποια ελαφρα γλωσσοφιλα,και κατευθειαν βαζει σκουφο να κανει πιπα σε εναν πεσμενο πεοντα

Πιπα μετρια βιαστικη
Της λεω να γυρησει να την γαμησω στα 4

Δυστηχως η βαριεστημαρα που εχει και το αντε να τελειωνουμε εχουν επηρεασει και την υγιεινη της,μια εντονη μυρωδια μου ηρθε ,απο κωλο κυριως παιδια τρωω μια απιστευτη ξενερα,διοτη οταν καποιος ειναι πακιστανος η ξενος,επειδη ο ιδιος ειναι και βρωμηλος δεν σημαινει οτι ειναι και η ντοπιοιΜαλακία

Ειχα ηδη αρχησει να κλαιω το 10ρικο

Της ζητησα να μου τραβηξει μαλακια
Μου τραβαγε μαλακια η αννα,εκανε πως βογγουσε για να ακουσουν εξω οτι και καλα γαμιεται ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!

Ρε παιδια ημεθα χρονια στην πιατσα,σε ποιον τα πουλατε αυτα?Κατσικογάμης

Η αννα μου τον επεζε,η καυλες μου και φαντασιωσεις απο αλλες που εχω περασει ομορφα με εκαναν να τελειωσω

Λιγες κουβεντες κοπαναει την πορτα και φευγει

Χαλασε με την παροδο του χρονου

Η ηλικια της,η επιθυμια να μονιασει με καποιον για το υπολοιπο της ζωης της
την καθιστουν ακαταλληλη επαγγελματια πορνη πλεον


σε 1.5-2 χρονια σε νορμαλ προγραμμα δεν θα την επιλεγει κανεις ελληνας μονο ξενοι

γιατι της ιδιας ηλικιας στην περιοχη κανουν περισσοτερα προγραμματα και αυτη οχι?

Τεσπα για μενα δεν αξιζει ποια,εαν με ρωταγατε πριν 4-5 χρονια θα σας ελεγα βουρρ στον πατσα

πλεον οχι

Ελπιζω να βοηθησα καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ConstantineRR, Billy7, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού