Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω τους αρρωστημενους πουτανοφιλους συντροφους.Σημερα για να δειξω τον επαγγελματισμο κ την συνεπεια απεναντι στο πανμεγιστο σαιτ μας,ειπα να γραψω 2 κριτικες!!Ξεκινω με την εμιλυ που ειναι καινουρια στο οικο(αλλα οχι στη πιατσα),εκ ρωσιας,22 ετων κατα δηλωση της,
κοντουλα >1,60 ,καστανο μαλλι μακρι, πολυ γλυκια φατσουλα(baby), σωματακι με ωραιες καμπυλες αλλα αγυμναστο,2-2.5 βυζια κ μιλαει τα ελληνικα.Την ειχα σταμπαρει προ ημερων για την ομορφια κ το ωραιο πεσιμο πουκανει στο σαλονι,δηλαδη ζεστο,φιλικο, κ οχι πιεστικο. Στο αγωνα τωρα..της ειπα να φορεσει μαυρη στριγκαρα(που γουσταρω)κ τσακιστηκε..μπηκε μεσα ..αγκαλιες..φιλακια..στο λαιμο..στηθος..καθαρισμα ψωλης κ τσιμπουκι:πλαγιο,δαγκωματιτσες πουτσοκεφαλου,γρηγορο τρομπονιασμα(εγω να την ψιλοσταματω),5-6 deep throat(σε καποια πνιγηκε), κ ολα αυτα ριχνοντας μου που κ που αυτες τις καριολιστικες ματιες. Σχετικα καλο τσιμπουκι με περιθωρια βελτιωσης ειδικα στα ψωλοφτυσιματα(απο αρχιδια δε της ζητησα)κ αφου την τσιμπουκωσα κ στα 4,βαζω καποτα κ την γαμαω πρωτα πισωκολλητο με πολυ καλο στησιμο,κ με την φατσα της κολλητα στο καθρεπτη κ να με κοιταει ειτε απο μεσα ,ειτε να γυρναει το κεφαλι της!!Η καριολιτσα ...τοχει!!Στο τερματισμα ομως κ στα καρφωματα ψιλοπονουσε χωρις ομως να με κοψει κ αυτο ειναι...bonus!!Ξαπλωνω κ την ανεβαζω πανω μου παλι με καλο στησιμο κ να παιρνει ολη τη ψωλα μεσα αγκομαχωντας.Μετα την σηκωνω στα χερια κ την γαμουσα καμποσο με αυτη να το απολαμβανει κ μετα την ξαπλωνω κανονικα..εκει μου τα χαλασε λιγο μιας κ δε με αφησε να τις σηκωσω κ τα 2 ποδια στους ωμους(μπορει να πονουσε,σεβαστο!),κ σκοπευοντας αφου ειχα ανεβασει πλεον 5η ταχυτητα να βγω απο μεσα της να πεταξω καποτα κ να χυσω πανω της. ΑΜ ΔΕ!!!!Εχει κολλησει τη φατσα της στη δικια μου,με εχει καρφωσει με αυτο το ΞΕΚΩΛΟ βλεμμα, βογγαει σαν την σφαζω,..κ εγω;; Εγω σεληνιαζομαι.. παταω τερμα το γκαζι..εχει μπει κ το τουρμπο..κοντευει να διαλυθει το σασμαν..οι εκκεντροφοροι..οι μπιελες τα παντα...αλλα στα ΑΡΧΙΔΙΑΑΑ ΜΟΥ!! Χυνω διχως αυριο,συνεχεια στο μουνακι της...Μετα ηρεμουμε λιγο,παραμενουμε αγκαλια,χωρις να βγω απο μεσα. Κατι μου λεει..δε ακουω (ακομα!)..τι ειπες την ρωταω..κ μου λεει χαριτωμενα με πεθανες!!! Σηκωθηκε,λιγο μπλα μπλα,φιλακι,γεια.
ΘΕΤΙΚΑ:νεα,ομορφουλα, "τρυφερουδι κ ζυμαρακι",καλουτσικη πιπα(με περιθωρια βελτιωσης),πολυ καλα στησιματα/μπασιματα,καλη συμμετοχη, ευγενικη χωρις βιασυνη..
ΑΡΝΗΤΙΚΑ:1.αν κ οντως καθαρη κοπελλα,πρεπει να προσεξει το στομα της απο τσιγαριλα κ λοιπες οσμες. 2.η ευγενικη τσατσα ΔΕΝ ειχε το δωματιο στη συνηθη καλουτσικη κατασταση που ξερω.Ειχε κωλοχαρτα που κρεμοντουσαν απο το ψιλογεματο καλαθι,κ νερα κατω απο το βρωμικο νιπτηρα...
Αυτα μορτακια...σας χρωστω μια κριτικη για ναταλι με φουλ απο το ιδιο πορνειο.. εως τοτε ναστε καλα,κ να προσεχετε τις"μαγκιες"... γεια σας
οπλαρχηγοι της...ψωλας!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ThE, sexaddict7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού