Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...σε μελαχρινη εκδοση, σκεφτηκα μολις μου ανοιξε την πορτα. Με τα αντιστοιχα γυαλια ορασεως, το ιδιο στυλ ντυσίματος και πανω-κατω τον ιδιο σωματοτυπο για τους σινεφιλ. Της φερνει αρκετα σαν πακετο...
Υποδοχη, "briefing" και εισοδος στον αγωνιστικο χωρο που εχει ένα κανονικο στιβο μαχης για όλα τα γουστα.
Αφου της ξεκαθαρισα ότι δεν εχω τιποτε περιεργες απαιτησεις, προχωρήσαμε. Η κυρια είναι ευγενεστατη, ορεξατη και πολύ καθαρη.
Δε με αφησε καθολου σε ησυχια και ηταν γενικως "εκει". Εγω όμως δεν ημουν...Το γεγονος ότι εχω συγκεκριμενο ωραριο σημαινε άλλες 3 αποτυχημένες προσπάθειες μεχρι να την βρω διαθεσιμη και όταν τελικα την βρηκα, ειχα εγω καποια θεματα δουλειας οποτε δεν ημουν με 100% καθαρο μυαλο στην συναντηση. Ισως δεν επρεπε να το πιεσω εκεινη τη μερα τελικα, θα περναγα καλυτερα.
Παιχτηκε λοιπον μονο ενας γυρος οπου το μοναδικο της φαουλ ηταν ότι ναι μεν τελειωσα στο στομα της, αλλα πολύ απλα δεν το ειδα ποτε αφου χαμηλωσε το κεφαλι της και εκρυψε το ολο θεαμα.
Μετα συζητηση και σταθερη προσπαθεια εκ μερους της για συνεχεια, αλλα όπως ειπαμε ημουν αλλου οποτε το εληξα εγω στο 40λεπτο, την ευχαριστησα και αποχωρησα.

Τελικο συμπερασμα: Η Μαγια είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιλογή για τα λεφτα της. Δεν είναι και τοσο granny, τουλάχιστον από το λαιμο και κατω αφου το κορμι της είναι αξιοπρεπεστατο με σχεδόν 0 χαλαρωση για την ηλικια της. Αν ληφθεί υποψη η τιμη και το ότι δεν πληρωνεις και χοτελι, ε μιλαμε για σχεδόν μονοδρομο "στο κατω ραφι". Δεν εχει "μουτζούρες", το στηθος της είναι φυσικο και δεν τρομαζεις να την κοιτάξεις στο προσωπο. Οποτε στις 2 "σπιτικες/φθηνες" που βλέπουμε στο bou (Ελβιρα-Μαγια) σημειώσατε ανετα 2 σαν συνολικη εμπειρια. Χαμόγελο
Η ημερομηνια ενδεικτικη και το "όχι" στο "ξανα" γιατι πολυ απλα θελω να βλεπω κατι διαφορετικο αφου δεν υπαρχει ουτε ο χρονος ουτε το χρημα για επαναλήψεις όπως καποτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
228
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, desecrator και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Ωραία κριτική θέλω να την τιμήσω καιρό τώρα αν και θα ήθελα να γυρίσω τον χρόνο πίσω που έκανε Duo με Μαρία
24 Φεβρουαρίου, 2018
Στους συναγνωνιστες που μου εστειλαν pm να πω ότι δεν μπορω να τους απαντησω λογω του ότι δεν ποσταρω (και δεν προτίθεμαι) στο φορουμ, αλλα γενικα να ψαχνουν στο τοπικ της κάθε κοπελας και σχεδόν σε ολες θα βρουν το τηλεφωνο ειτε σε καποιο link ειτε επειδή η ιδια η κοπελα θα ποσταρει οποτε θα το εχει στο προφιλ της... Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2