Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δε ξέρω ακριβώς τι με έκανε να πληρώσω το 20ρικο και να μπώ με την Χριστίνα. Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κώλος.
Ψηλή καστανομελαχρινή με λευκό δέρμα, σπυράκια ακμής που προδίδουν το νεαρό της ηλικίας. Έχει τα πιασίματα της και σεβαστή σε μέγεθος κωλάρα. Τα βυζιά της νερουλά πεσμένα σχετικά μικρά αλλά αυτο το κατάλαβα αργά, όπως ολοι μας, όταν έβγαλε τα εσώρουχα.
Το παίζει "Σλοβενα" αλλά είναι Αλβανίδα αν κρίνω απο τη προφορά της. Η τσατσά πολύ ευγενική και καλή, μέχρι που μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο να ελέγξει αν είχε χαρτί και αν είναι οκ η θερμοκρασία δωματίου που ήταν μια χαρά. Γενικά το δωμάτιο δεν ήταν το καθαρότερο της Φυλής...
Η Χριστίνα μπήκε χαμογελαστή και αμήχανη. Τα προκαταρκτικά της οχι μονο φτωχά... Ειναι ανύπαρκτα! Δε κάνει φιλιά, δεν κάνει 69, δεν κάνει κατι να σε φτιάξει. Πίπα ανούσια(χωρίς προφυλακτικό μετά απο απαίτηση μου δεν έφερε αντιρρήσεις).
Οταν τη γαμαγα στο ιεραποστολικό έκανε μορφασμούς πόνου όμως δε διαμαρτυρήθηκε. Είχε βάλει αρκετή κρέμα και σε συνδιασμό με το όχι-και-τόσο-σφιχτό μουνί της, δεν είχα ικανοποιητική αίσθηση με λογική συνέπεια να δυσκολεύομαι να τελειώσω σε αυτή τη στάση. Τη γύρισα στα 4 και της το κάρφωσα στο κώλο να ρεφάρω. Έβαλε λίγο κρέμα και ζήτησε να κάνω σιγα αλλά εγώ τη καταγαμησα δυνατά οσο και να προσπάθησε να το αποφύγει σηκώνοντας τη πλάτη. Ελεγε "σιγά-σιγά" δαγκώνοντας τα χείλια της και με καύλωσε περισσότερο αυτο να γαμήσω δυνατότερα, ώσπου έχυσα μεσα στη κωλότρυπα (μεσα στη καποτα).
Όσο και να εκτίμησα την ευγένεια της δε θα ξαναπεράσω. Υπάρχουν πολύ καλύτερες στη περιοχή και ομορφότερες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
PetranGTi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
595
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, professorx, howbawdat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού