Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tυχαια συναντηση με φιλο οπου με πληροφορησε οτι στον εν λογω οικο βρισκεται ενα ωραιο μωρο, αυτο που αντικρισα βεβαια δεν
ειναι απλως ωραιο αλλα απιστευτο.Η Mona ειναι μια 27χρονη Ρουμανα μουναρα που μαλλον χαθηκε και βρεθηκε στο μεταξουργειο.
Η εμφανιση της πορνοσταρικη, πανεμορφο προσωπο καθαρο και λειο με ομορφα χειλη, μακρυ μαυρο μαλλι γυμνασμενο κορμι με κοιλιακους
1,5 βυζι στητο και κωλαρακι στητο στρογγυλο.Τα δοντια της καταλευκα απο λευκανση και το κορμι της μαυρισμενο απο σολαριουμ. Δεν το πιστευα αυτο που εβλεπα οποτε εδωσα πανικοβλητος το 10ρικο να προλαβω να τηνε γαμησω. Το προγραμμα της απλο.
Eισοδος της Μονας στο δωματιο οπου τα κοπλιμεντα επεσαν βροχη για την εμφανιση της με την ιδια να με ευχαριστει . Ειναι μια αρκετα ευδιαθετη κοπελα και ομηλιτκη.Δεν ειναι ψωνιο κι δεν την εχει δει με την εμφανιση της. Η Μονα εκατσε διπλα μου και μου περασε καποτα αρχιζοντας μια πιπα καλη αργη και βαθια, περασμα απο μπαλες δεν εκανε, η τεχνικη ηταν αισθησιακη και περιειχε και λαγνες ματιες, δεν βιαζοταν και σταματησε οταν της ειπα εγω.Αν και η κορασιδα κανει απλο προγραμμα δεν διστασα να της προτεινω να κατσουμε 69 αν και μου αρνηθηκε ευγενικα.
Ευτυχως η σταση του σωματος της ηταν τετοια που μου επετρεπε να χουφτωνω την κωλοτρυπουλα της και να βαζω το δαχτυλο μου μεσα στο μουνακι της το οποιο και εβαλα στο στομα μου μετα και εγλειψα για να δοκιμασω τα υγρα της οπως δοικιμαζεις το μελι απο το βαζο με το δαχτυλο.
Την σταματησα εγω και της ειπα να ανεβει απο πανω, εβαλε κρεμα στο μουνακι της και εκατσε ολη πανω στο καβλι μου. Εβαλε τα χερια της πανω στο στηθος μου και αρχισε να κουνιεται μπρος πισω .Η τεχνικη της καλη με κοιτουσε στα ματια και εγλειφε τα χειλη της.. η κοπελα ξερει να κανει ενα αντρα τουρμπο με τις εκφρασεις της και μονο.Επιασα τα ομορφα βυζακια της και χαϊδεψα και το ομορφο προσωπο της. Γυρισμα στα τεσσερα οπου το θεαμα ειναι τερμα καυλωτικο με τα ομορφα οπισθια της να στηνοται μπροστα μου. Της τον εβαλα ολο μεσα στη μουνα η οποια ειναι σφιχτη παρα την κρεμα. Δεχτηκε δυνατο σφυροκοπημα χωρις να κλεβει και να τραβιεται..
το ομορφο μακρυ μαλλι της απλωνοταν πανω στην πλατη της και η ιδια γυρνουσε και με κοιτουσε πονηρα με την ακρη του ματιου της. Γυρισμα της Μονας σε κανονικη σταση, περιμενα να δυσανασχετησει με την τριτη αλλαγη σε σταση αλλα δεν το εκανε καθολου.Ανοιξε τα πανεμορφα καλλιγραμμα ποδια της και μπηκα φουριοζος μεσα στο μουνι της , την πηρα αγκαλια και με αγκαλιασε και εκεινη. Εκανα δοκιμαστικη για φιλι στο στομα αλλα τα απεφυγε διακριτικα, απεφυγε επισης τα φιλια στα μαγουλα οπως και το λαιμο. Στο στηθος της ηθελε μονο φιλακια και οχι ρουφηγματα και δαγκωματα. Την γαμουσα χουφτωνοντας τα βελουδινα ποδια της ,καποια στιγμη γαντζωθηκα απο τα κωλομερια της αρχισα το γρηγορο γαμησι και την εχυσα βαθια στο μουνι της.
Η Μονα δε βιαστηκε να φυγει, ειχαν περασει ομως τα 10 λεπτα οποτε η τσατσα την φωναξε διακριτικα.


Συμπερασματικα η Μονα ειναι μια εξαιρετικης εμφανισης κορασιδας για μεταξουργειο και για 10 ευρω, ειναι υπομονετικη δεκτικη και δεν κλεβει στο γαμησι.. ποιος θα το περιμενε μια τετοια μουναρα να εχει και καλες επιδοσεις. Πρεπει οπωσδηποτε να την γαμησετε λογω εμφανισης και μονο. Την ρωτησα αν θα δουλευει εκει τα απογεματα και μου εθεσε θεμα χρηματων και οτι ειναι λιγα τα 10 ευρω στην περιοχη. Πιστευω συντομα θα την δουμε φυλης με ισως πιο πολλες υπηρεσιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Mona
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, alex2003, LanciaRallye037 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2020
Εγώ που μιλάω ρουμάνικα, αναρωτιέμαι αν είναι καλύτερα να της μιλήσω στη γλώσσα της ή να το παίζω Έλλην?!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1