Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα της 22ας Φεβρουαρίου επισκέφθηκα το κατάστημα στον αριθμό 85Α της οδού Αχαρνών.

Για πρώτη φορά στο συγκεκριμένο χώρο δεν σας κρύβω ότι είχα κάποια περίεργα συναισθήματα που δεν μπορσούσα να εξηγήσω.

Μου άνοιξε μια μεσήλικη ευγενική γυναίκα και εισερχόμενος στο χώρο μου ανέφερε ότι η κοπέλα θα βρισκόταν σε υπηρεσία εκείνη την στιγμή και ότι θα έπρεπε να περιμένω.

Κάθισα στον καναπέ και περίμενα υπομονετικά μέχρι να έρθει η κοπέλα.

Μετά από αρκετά λεπτά από τον διάδρομο που είχα οπτική επαφή πέρασε η Μαίρη κοιτάζοντας κλεφτά προς το μέρος μου.

Μου φάνηκε γνώριμη η παρουσία της πράγμα που ανέβασε την αγωνία μου ακόμα περισσότερο.

Μετά από λίγο εμφανίστηκε ξανά η κυρία της υπηρεσίας μαζί με την Μαίρη.

Πλέον ήμουν σίγουρος ότι είχα βρει μια σχισμή χωροχρόνου η οποία με είχε ταξιδέψει σε ένα μικρό κομμάτι στην δεκαετία του '80.

Η Μαίρη μια πανέμορφη πανκ παρουσία από τα '80s με τεράστια ομοιότητα με την κουπέλα που είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στην ταινία "Χούλιγκανς".

Περίμενα υπομονετικά μέχρι να επινοικιάσω το δωμάτιο μου μέχρι που μου έδωσε το πράσινο φως η ευγενική κυρία της υπηρεσίας.

Στον δωμάτιο όλα συναινούσαν ότι δεν ήταν παραίσθηση η εμπειρία αυτή,όντως είχα ταξιδέψει στο παρελθόν.

Αρκετά λεπτά μετά η πόρτα άνοιξε και ήρθε η Μαίρη.

Την υποδέχτηκα με χαμόγελο γεγονός που της άρεσε και το σχολίασε εκτενώς ως πολύ σημαντικό στοιχείο στις ζωές μας.

Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να εκμεταλλέυεται την γήμνια μου αρχικά φιλόντας με στην περιοχή του στήθους και της κοιλιάς και στην συνέχεια στα πιο επίμαχα σημεία.

Τα χάδια της πολύ αισθησιακά με ικανοποίησαν και μου έδωσαν τον ρυθμό στον αισθησιασμό της στιγμής.

Της ζήτησα να της φιλήσω το σώμα και αμέσως μου είπε ότι θα το ήθελε πολύ!

Σύρθηκε στο σεντόνι με περισσή γατίσια διάθεση και άνοικε τα πόδια της έχοντας τα ψηλά με τα γόνατα στο ύψος του λαιμού της.

Χρησιμοποίησα τα φιλιά μου στο υπέροχο στήθος της για αρκετά λεπτά και μετά στην περιοχή της κοιλιακής χώρας και τα μπούτια της.

Έπειτα με τα αισθησιακά μου φιλιά την χαλάρωσα κάνοντας της ένα υγρό μασαζ στις υπερευαίσθητες περιοχές της δίνοντάς της αρκετή ευχαρίστηση.

Κατα όλη την διάρκεια η Μαίρη ένιωθε τον ηλεκτρισμό από τα φιλιά μου να χτυπά όλο της το κορμί και αυτή με ανάλογες κινήσεις επέκτεινε την απόλαυση ζητώντας ακόμα περισσότερα!

Κάποια στιγμή μου ζήτησε να μου ανταποδώσει την τρυφερότητα έτσι λοιπόν ξάπλωσα ανάσκελα και περίμενα τα φιλιά της Μαίρης.

Η Μαίρη με απόλυτη διάθεση ξεκίνησε ένα απίστευτα αισθησιακό παιχνίδι φιλιών στην επίμαχη περιοχή και σε συνδυασμό με τα φιλιά με έκανε να νοιώσω την θαλπωρή και τον αισθησιασμό της κοπέλας από την δεκαετία του '80.

Με την ατμόσφαιρα καυτή από την πρώτη στιγμή και με εμένα στα όρια μου η Μαίρη ήρθε από πάνω μου και εγώ σε πλήρη στύση μπήκα μέσα της.

Η ευαίσθητή της περιοχή ήδη υγρή αφού κατα την διάρκεια των φιλιών της τριβόταν πάνω μου.

Με περισσή άνεση και αισθησιασμό η Μαίρη τα έδωσε όλα και με της όμορφες κινήσεις της λεκάνης της έδωσε την κορύφωση στην ερωτική μας πράξη.

Μου ανέφερε ότι της άρεσε πολύ η περιποίηση μου και το χαμόγελό μου,ότι έχει μια φυσική τρέλα και της αρέσει να περνά καλά.Της ανταπέδωσα τις φιλοφρονήσεις και ως τζέντελμαν(όπως η ίδια είπε)την χαιρέτησα με δύο σταυρωτά φιλιά.

Ελπίζω να σας άρεσε η ιστορία μου με την εμπειρία που είχα να ταξιδέψω στο χρόνο.

Κάποια όνειρα παίρνουν σάρκα και οστά και αυτή είναι η μαγεία της ζωής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
1.783
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, jimy.m., professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2018
Μας ταξίδεψες κι εμάςΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1