Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλεξάνδρα είναι ότι περίπου βλέπετε στις φώτο με έντονο μακιγιάζ φυσικές βυζάρες, ωραία μάτια και ωραίο κωλαράκι που όταν στήνεται στα 4 είναι κόλαση.Τα αγγλικά της ελάχιστα αλλά μπόρεις να συννενοηθείς τα βασικά
Πριν ξεκινήσουμε τον αγώνα μπήκαμε μαζί για μπανάκι στην μικροσκοπική μπανιέρα το οποίο το απόλαυσα.Στην συνέχεια αφου μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι ξεκινήσαμε προκαταρκτικά με βαθιά γλωσσόφιλα,τριψίματα και γλυψίματα σε όλο μου το σώμα όπου χρησιμοποιούσε την γλώσσα της με μεγάλη μαεστρία.Ακολούθησε στοματικό και anal rimming με +20 και στα 2 η μικρή έδωσε ρέστα με πολλά ντιπ και μαουθφακ χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας όσο και αν της πίεζα το κεφάλι.Στο σεξ δοκιμάσαμε 3 στάσεις όπου έβγαζε απίστευτη ενέργεια,απο πάνω μου κοπανιόταν σαν κομπρεσερ στα 4 και στο ιεραποστολικό έβγαζε κραυγες καύλας και ηδονής με μόνη παραφωνία ότι έβαλε τζελ.Συνολικά τελείωσα 1 φορά και στα ελάχιστα λεπτά που απέμειναν μιλήσαμε για διάφορα θέματα έστω και με δυσκολία.
Συνοψίζοντας μπορώ να πώ ότι ήταν η καλύτερη μου συνέρευση για το 2018 και η Αλεξάνδρα θέλει να ικανοποιεί στο μέγιστο τον παρτενέρ της με μόνη παραφωνία ότι δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες.Επίσης είναι πεντακάθαρη και προσέχει πολύ την υγιεινή της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, Rokko28 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού