Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 23 10
Sex Studio 91372
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στον εν λόγω καινούριο οίκο για την Ρενάτα λιγο μετά τις 12μιση κυρίως λόγω καταγωγής μια και ποτέ δεν είχα εμπειρία με Ασιάτισα και είχα διαβάσει και μια καλή κριτική. Παίρνω πρόγραμμα 60 ευρώ με μασάζ.
Ο τσάτσος πολύ φιλικός μου εξήγησε προγράμματα κλπ και το δωμάτιο άνετο καθαρό και με καλό φωτισμό.
Μπαίνω για ενα σύντομο ντουζ και ξαπλώνω περιμένοντας την Ρενάτα. Στην εμφάνιση είναι λίγο πεσμένη σε σχέση με τις φωτογραφίες και στο πρώσωπο ενώ εχει λιγο κυτταρίτιδα. Μιλάει Ελληνικά αλλά πολύ περιορισμένα και το κακό είναι οτι δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά δυσχαιρένονταςι την όποια συννενόηση. Ξεκινάει το μασαζ στο οποίο μεν ειναι καλή αλλα όχι κατι το ιδιαίτερο σε σχέση με άλλα στουντιοκόριτσα.
Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου ειναι πως μολις τελείωσε το μασαζ δεν έκανε καθόλου προκαταρκτικά περα από λιγο χαδι στο πεος μου μέχρι να το διεγείρει. Η πίπα της και αυτή μέτρια.
Στον κυρίως αγώνα βελτιώθηκαν τα πράγματα την έβαλα από πάνω μου και πήρε την πρωτοβουλία με αρκετή πίεση και απότομα ανεβοκατεβάσματα προσπαθώντας να με τελειώσει αλλά άντεχα μέχρι που την κατάλαβα οτι είχε κουραστεί και την έστησα στα 4 και την γαμησα με ολη μου την ορμή κάνοντας την να φωνάζει πολύ δυνατά μέχρι που τελείωσα. Ελάχιστη κουβέντα σαν αγγαρεία και έφυγε από το δωμάτιο.
Συνολικά μια μέτρια εμπειρία η κοπέλα δεν είναι φόλα αλλα ούτε κάτι το ιδιαίτερο οπότε δύσκολα θα προτιμηθεί μια και η συνεύρεση μαζί της κοστίζει 50€ και άνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Phantom Duck
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
108
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mad_max, black crow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2018
Καλή η κριτική σου φίλε σίγουρα θα βοηθήσει πολλούς που διαβάζουν εδώ να καταλάβουν ότι πλέον η φάση στούντιο στην μεγάλη τούς πλειοψηφία είναι μια σκέτη μουφα και απάτη.Ειδικοτερα μέγιστη κοροϊδία είναι οι επιπλέον χρεώσεις για μασάζ, ελεύθερο στοματικό, ποδολαγνεία.Πενηντα ευρώ έπρεπε να είναι το υπερφουλ πρόγραμμα απορώ δηλαδή με το θράσος τους να σου λένε το απλό αρχίζει από 50 βέβαια στο συγκεκριμένο μαγαζί σε παρακαλάνε και με40.Και ενώ αν ήθελαν να αξιώνουν 50€ο θα έπρεπε οι κοπέλες που διαθέτουν να είναι super σε εμφάνιση βλέπουμε ότι οι περισσότερες είναι εφάμιλλες και κατώτερες από αυτές του Μεταξουργείου και τής φυλής.Δηλαδη πληρώνει κανείς το περιτύλιγμα που είναι ένας καλύτερος χώρος και κάπως πιο καθαρό δωμάτιο παρά την ουσία.
Λίγα είναι τα στούντιο που πραγματικά αξίζουν το πενηνταευρω με αξιόλογες κοπέλες κάποια δεν έπρεπε απλά να υπάρχουν και δεν αξίζει να περνάει κανένας γιατί απευθύνονται σε θύματα, κορόιδα,άσχετους που δυστυχώς πετάνε τα φράγκα τους και έτσι ίσως μένουν ανοικτά ακόμα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1