Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα πάλι στο μετάξι να ψάχνω για καινούργια μωρά και για καλή μου τύχη βρέθηκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 αριστερά. Ο τρελοτσάτσος μου παρουσίασε δύο κοπέλες, την γνωστή Ντόνα και μια καινούργια - πρώτη μέρα στη δουλειά είπε - Τερέζα με ωραίο χαμόγελο... Έρωτας

...η Τερέζα είναι μελαχρινό πιπίνι με αδύνατο σώμα - εξ Ιταλίας είπε, Ελληνίδα μου φάνηκε - με 3άρι βυζί πεσμένο, ωραίο όμως νίμου και ακόμη καλύτερο πίσω σύστημα κατάλληλο για 69. Μεγάλο χαμόγελο

Καινούργια στο σπίτι αυτό ναι, στη δουλειά όμως όχι καθότι έδειχνε αρκετά έμπειρη...

Προηγήθηκαν χαϊδέματα, φιλιά, γλυψίματα χωρίς βιασύνη από μέρους της και με χαμόγελα και νάζια...πίπα καλή - όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο - με προφυλακτικό...

...ακολούθησαν δύο στάσεις, από πάνω αυτή και από πάνω εγώ...όπου και είχαμε το φινάλε...ανησύχησε λιγάκι με το χρόνο, αλλά ηρέμησε όταν έννοιωσε τη σακούλα να γεμίζει. Μεγάλο χαμόγελο

Αν δεν σας ενοχλούν τα πεσμένα βυζιά, το προφυλακτικό στο στοματικό και το άθλιο δωμάτιο, μπορείτε να δοκιμάσετε την μικρή Τερέζα, η οποία με τα συνεχή δωμάτια που είχε, μάλλον το βράδυ θα έπεσε τέζα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, STAVROS6969, ΦΑΚΙΡΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού