Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 20 10
Στριπτιτζάδικα 50545
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...η γνωστη δυσφορία απο τις επαγγελματικές υποχρεώσεις σε συνδυασμό μ'αυτή της πάλης του ανοσοποιητικού μου εναντίον μεταλλαγμένων ιών της γρίππης που εισήλθαν στο σαρκίο μου , ενέτειναν την ανάγκη ανευρεσης ηδονισμού...
...κάθησα σε περιοπτη θέση στο εν λόγω στριποθέατρο και περίμενα κάτι για να εκπληρώσει το σκοπό που με έκανε να εισέλθω ...τα διαφορα οπτικά ερέθισματα απο τις λικνιζόμενες θηλυκές καμπυλότητες ήταν κάπως αδιάφορες για μένα , γιατί ήθελα πιο άμεσο και πιο απτικό ...και μου προσφέρθηκε με μια χυμώδη κοκκινοχρωης κόμης κοπέλα ...την οποια πήρα για χορό...
...λίγη μαστολειχία και μια απαλή απτική επαφή του αιδοίου της ήταν αρκετά για να διοχετευσουν ακαριάια αιμάτωση στο ήδη διατεταμένο πεοεντέριό μου...μου πρότεινε απλό Prive με την βεβαίωση ότι θα εκσπερματίσω...και γω υπο την επήρρεια των ντοπαμινεργικών υπερερεθισμένων καυλογενών εγκεφαλικών οδών , δέχτηκα...στα ενδότερα επιδώθηκα σε κλειτοριδολειχία ...λίγη γλωσσο-γλωσσική επαφή και η κοπέλα ανέλαβε την χειροκίνητη πεομάλαξη του πέους μου που ήθελε ένα ελάχιστο ερέθισμα για να απεκκρίνει απο απο τις σπερμοκύστεις μου το υγρό ...προσπάθησα να το επιβραδύνω λίγο αλλά ήμουν τόσο διεγερμένος που το υγρό διαχύθηκε άτακτα σε σάρκα πάτωμα και τοίχους συμπαρασύροντας το εγκεφαλικό συνουσιοπιοειδές που μου χάρισε μια χαζοχαρούμενη αίσθηση ικανοποίησης ...
για να μην φύγω αμέσως , και φανει ότι το χω κάνει μπουρδέλο , κέρασα και ενα ποτάκι (σε άλλη) για να περάσει λίγο η ώρα , λέγοντας διάφορες μαλακίες και χαζευοντας τις λικνιζόμενες καμπυλότητες στην πίστα υπο την συνοδεία ημιυδίποτου οίνου...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, howbawdat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2018
Μπήκε ο Ζουράρις μέσα σου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1