Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ειχα παει βολτα προς αναζητηση ηδονης στα αγαπημενα σπιτακια. Περασα και απο αυτον τον οικο ειχε δυο κοπελες μαι ναταλια με φουλ προγραμμα αλλα με φατσα για πιο ιδιαιτερα γουστα και την ξανθια εμιλλυ εγω διαλεξα την ξανθια εμιλυ η οποια ητσν ζεσατη στο σαλονι. ΕΔΩΣΑ το 20 ευρω στην υπηρεσια και πηγα στο δωματιο που ειναι κοντα στο σαλονι περιμενα κανενα 10 λεπτο μεχρι να ερθει η κοπελα. ΕΡΧΕΤΑΙ η κοπελα και μιλαμε για λιγο για τα σχετικα και πριν ξεκινησει το τσιμπουκι πηρε ενα μωρομαντηλο και μου τον καθρισε λιγο και ας ειχα κανει μπανιο λεει για την καθαριοτητα ξεκινησε ενα καλο τσιμπουκι. Με καλη σταση σωματος ωστε να χουφτωνο συνεχισε για λιγο και πρωτη σταση στο σεξ ηταν απο πανω μου κατσαμε για λιγο σε αυτη την σταση διοτι ηθελα να την γαμησω και πισωκολητο σε αυτη την σταση ηταν πολυ καλη και εχυσα το υγρο απο τα χυσια μιλησαμε για λιγο και εφυγε μετα η κοπολΑ οταν βγηκα απο το δωματιο η κοπελα ειχε παει στο μπανιο να καθαριστει ηταν μια καλη εμπειρια και δεν ειχα καθολου ενοχήση απο την υπηρεσια ελατσα κανα 15 δωματιο την πρωτεινω για μια δοκιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sweeper και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
εκανα λαθος στην αποδοση ηθελα να βαλω 7
21 Φεβρουαρίου, 2018
Καποιος με μεταφραση;Μαλακία
22 Φεβρουαρίου, 2018
Με μπαλακια ασχοληθηκε;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3