Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 321982
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στα ξεκινήματα της μασαζοκαριέρας στα ελαιοτριβεία μου, η Μαριάννα ήταν μια από τις πρώτες κοπέλές που είχα επισκεφτεί. Τότε, καθότι μικρός και άμαθος είχε τρομάξει λίγο με την φουλ επίθεση που είχα δεχτεί με γλωσσόφιλα και ακάποτη τσιμπουκοδρομία.
Πέρασαν τα χρόνια και παρόλο που την έβλεπα στις βόλτες μου δεν είχα επιχειρήσει να την ξαναπάρω. Χτες ήρθε το πλήρωμα του χρόνου. Μετά από μια στοχευμένη βόλτα κυρίως για να δω την Κορεάτισα στο Desire, και μετά την απογοήτευση που έφαγα από την ατσουμπαλοσύνη του σώματός της, πέρασα λίγο από Φραντζή 4 όπου ήταν ελεύθερη μόνο η μαυρούλα και η Τζούλια, και μετά πήγα και από Κ48. Όταν αντίκρυσα τη Μαριάννα με τα γυαλάκια της και το πονηρό χαμόγελο λέω δεν γαμιέται. Μπήκα στο δωμάτιο που είχε νερά στο πάτωμα καθώς και χυμένες κρέμες. Γδύθηκα, ήρθε η Μαριάννα μου έσκασε ένα γλωσσόφιλο και μου είπε επιστρέφω. Ξάπλωσα μπρούμυτα και μετά από λίγο ήρθε και με καβάλησε ξεκινώντας ένα αρκετά καλό μασαζάκι για κάνα 10λεπτο. Παλι καλά γιατί είχα την εντύπωση ότι θα το αποφύγει. Ασχολήθηκε με πλάτη και πόδια και μπορώ να πω ότι το φχαριστήθκα. Μετά μου είπε να γυρίσω όπου ξεκίνησε μια εξαιρετική πίπα με γλυψίματα του κορμού και των καλαμπαλικίων όπου παραλίγο να καθέσω. Το αντιλήφθηκε και με καβάλησε Revesre cowgirl. Έχει πολύ ωραίο σώμα, ωραίο δέρμα και το κωλαράκι της είναι ποίημα. Ανεβοκατέβαινε και μου φώναζε βάλτο στον κώλο βάλτο στον κώλο αλλά φοβούμενος μήπως αυτο αποβεί σε έξτρα χρέωση δεν το αποτόλμησα. Ξαφνικά άρχισε να μου τσιμπουκώνει το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού. Κατέθεσα σε αυτή τη στάση. Γύρισε μου έδωσε ένα φιλάκι μου έκανε μερικά κοπλιμέντα και όλα καλά και ωραία. Εν κατακλείδι η Μαριάννα τιμάει τα λεφτά που παίρνει, είναι πολύ καυλιάρα, έχει υπέροχο σώμα και θα την ξαναπροτιμήσω σύντομα γιατί πέρασα καλά.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.718
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, LanciaRallye037, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Τελικά ο κώλος έχει πλέον εξτρα χρέωση ? Νομίζω ναι , αλλά ρωτάω.
Παλιά όχι στα 80.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1