Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μαίρη είναι μια milf με συμπαθητικό πρόσωπο και πανέμορφο χαρακτήρα! Είναι Ελληνίδα και αποτελεί φωτεινή εξαίρεση σε σχέση με τις λοιπές Ελληνίδες του χώρου. Το κορμί της είναι τούμπανο σύμφωνα με τις δικές μου προτιμήσεις, με 2,5άρι στήθος φυσικό και ευαίσθητη ρώγα, σφιχτό και απαλό δέρμα, αρκετά tatoo και κωλάαααααααααρα!!!!
Την ξέρω από τότε που ήταν στο Διδύμου 22 και μετά μεταφέρθηκε στο Αγ. Πέτρου 7.
Η υπεύθυνη του σπιτιού (δεν μου κάνει να την πω τσατσά και λόγω ηληκίας αλλά και συμπεριφοράς) η αξιαγάπητη Ναταλία προσπαθεί απεγνωσμένα να βρει έναν χώρο που να είναι οικονομικός ώστε να μπορεί να ανταπεξέλθει κι αυτή στην εποχή της κρίσης.
Αγαπάει τον χώρο της μιας και εργάζεται μόνη χωρίς μεσάζοντες και προσπαθεί κάθε φορά να δημιουργήσει ένα ζεστό περιβάλον με αρωματικά στικς, καθαριότητα και ευγένεια!
Έτσι σε όποιο σπίτι και να πάει, το κάνει να ξεχωρίζει από τον σωρό!
Είναι πολύ φιλική, ευγενέστατη και δεν χτυπάει πόρτες.
Τα κορίτσια της την ακολουθούν πάντα και είναι η Εβελίνα και η Μαίρη κατά κανόνα εκτός μικρών εξαιρέσεων κατά καιρούς.
Την Εβελίνα την έχω δοκιμάσει μια φορά αλλά δεν έδεσε η χημεία μας.
Με την Μαίρη όμως υπάρχει φλόγα και καύλα (κατα το φωτιά και λαύρα!!!)
Έτσι κάθε φορά που θέλω να παρεκτραπώ πηγαίνω "καρφί" όπου εργάζεται.
Έτσι λοιπόν πήγα στο Αγ. Πέτρου 7 την προηγούμενη εβδομάδα, Τετάρτη αν θυμάμαι καλά, για την Μαίρη και έφαγα πόρτα γιατί ήταν αδιάθετηΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ξαναπάω το Σάββατο, ρεπό!!! "Δεν με θέλει" σκέφτηκα!
Λέω στην Ναταλία, "δώσε ένα τηλέφωνο να σε πάρω γιατί δεν λέει να πηγαινοέρχομαι άπραγος"
Και ευτυχώς δηλαδή που έκανα αυτήν την κίνηση γιατί χθες που πήρα για να πάω, μου λέει πως άλλαξαν χώρο και είναι στο Αχαρνών 85, αλλιώς θα έψαχνα αδίκως στο Αγ. Πέτρου 7.
Φυσικά και πήγα, ο χώρος είναι όπως ήταν από την προηγούμενη διεύθυνση αλλά η Ναταλία έδωσε υποσχέσεις μεγάλων αλλαγών!!! Και είμαι σίγουρος γι αυτό μιας και γνωρίζω τους προγούμενους χώρους της. Ηταν βέβαια πεντακάθαρα με όμορφες μυρωδιές αλλά αρκετή ψυχρούλα μιας και απ' ότι μου είπε, την μια μέρα που είναι εκει, καθαρισε και απολύμανε τον χώρο και τα airconditions τα οποία όμως χρίζουν συντήρησης απο ψυκτικό.
Για την Μαίρη τι να πώ; Αν πάτε στο thred της Αγ. Πέτρου 7 και διαβάσετε κριτικές, τα λένε όλα και η μια καλύτερη από την άλλη!
Σαν να γαμάς την γκόμενά σου!!! Σούπερ καυλιάρα, γουστάρει αυτό που κάνει και το κάνει καλά!
Τρελό τσιμπούκι, χωρίς χέρι, υγρό και βαθύ που μπορεί να σε κάνει να χύσεις για πλάκα!
Χάδια, φιλιά, αναστεναγμοί και πολλή υγρασία από μέρους της ειδικά αν την περιποιηθείς με την γλώσσα, πράγμα που την ευχαριστεί!
Φυσικά πεντακάθαρη με όμορφο μουνί, πεταχτά μουνόχειλα, σφιχτή αίσθηση μιας και γνωρίζει πως να "δουλεύει" τους μυς της τρύπας της και τίμιο στήσιμο με ορθάνοιχτα πόδια ιεραποστολικά όπως και στα τέσσερα που η θέα της κωλάρας της μπορεί να σε κάνει να χύσεις μόνο που την βλέπεις.
Σε στέλνει ευχάριστα και στο τέλος της συνεύρεσης κατορθώνει να σου βγάλει αυτό το "σαχλό χαμόγελο" της ευτυχίας!!!Σπασίκλας
Συνιστώ λοιπόν ανεπιφύλακτα όλο το consept!!!
Ελπίζω να σας βοήθησα, καλή συνέχεια και καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.065
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Masazonomaxos, kostakis27 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Ωραια η κριτικη σου.Μπραβο.Ολα θεμα χημειας τελικα...Εγω οσα περιγραφεις τα βιωνο με την εβελινα.με την μαιρη δεν τεριαξα..Μπορει να εφτεξα εγω δεν ξερω..Διοτι με την εβελινα οπου πηγαινε ειμουν απο πισο της..καταλαβαι πως την αγαπαω..που ειναι και αληθρια,εκτοτε ειναι μαζι μου τελειος σαν γυναικα μου,πιο παλια ηταν μια θερμη μια λιγο πιο τυπικη..πολυ λιγο το τονιζο.Εβελιναρα για παντα!!
22 Φεβρουαρίου, 2018
Εεελεος.τη χαρη του τσατσου Βασιλη εχεις τυπ,ισως χωρις χρηματικο κερδος.
22 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν είχα χρηματικό όφελος αφενός θα είχα βάλει 10 σε όλα και αφετέρου θα έγραφα συνεχώς κριτικές και για την Μαίρη αλλά και για άλλες.
Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις τις κριτικές μου γενικά θα έβλεπες πόσο αραιά και συγκεκριμένα γράφω με σκοπό να βοηθήσω τους συναγωνιστές και για τα θετικά και τα αρνητικά.
Έχεις δίκιο να το αντιμετωπίζεις μα καχυποψία γιατί κι εγώ έχω ψιλιαστεί αρκετούς προμότορες αλλά δεν είμαι ένας από αυτούς. Σπάνια γράφω κι αυτό όταν πιστεύω πως αξίζει!
Υπάρχει τσάτσος Βασίλης που έχει τέτοιο επίπεδο σύνταξης και ορθογραφίας;;;
Θέλω να τον γνωρίσω!!!!
Χα χα χα!!!!
Καλή συνέχεια φίλε μου!!!
22 Φεβρουαρίου, 2018
xa!!to 2000 σε αυτο το μαγαζι...ειχα κσεχασει το ΤΑΠ μου... φανταροσ τοτε
22 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο κυρ βασιλης ειναι διακοπουλες τωρα με μωρακια τριγιρο του..χαα και το ξερω απο τον ιδιο που μου ειχε πει..σιγα μην καθετε εδω να γραφει αποκλιετε..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5