Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τριτη μεσημερι μετα την καθαρη Δευτερα σε χαλαρη βολτα για ενα ρομαντικο χυσιμο,αλλα βολταροντας βρηκα καποια μαγαζια κλειστα και σε αλλα να λειπουν τα στανταρακια μου.Μη εχοντας επιλογεςμπηκα σε αυτον το νεο οικο να δω τι παιζει.Στο κατω βγηκε μια θεοχοντρη κι εγω τρεχοντας ανεβηκα στον πανω οροφο,οπου εκει βγηκε η Αλιονα,μια Ρωσιδα μιλφ,ξανθια,σχετικα ψηλη με μικρο βυζι,αλλα θεικη κωλαρα!!!!
Ειπα λοιπον μετα απο μεγαλο διαστημα να θυμηθω τις παλιες καλες εποχες με τα σοβιετικα μινγκ που ειχαν κατακλυσει την αγορα,μιας και τα τελευταια χρονια πηξαμε στις γυφτοβαλκανιες.
Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο κι ετσι περασα στα ενδοτερα.Μπαινοντας η μιλφαρα στο δωματιο με βρηκε στον νιπτηρα να τον σκουπιζω κι ετσι την αρχισα στο χαμουρεμα δαχτυλιαζοντας το μουνακι της και τριβοντας την τσαπου στην κωλαρα της.Την φιλαγα στο λαιμο,οπου ειχε πολυ ωραια επιδερμιδα και χουφτωνα τα βυζακια της.Αφου εγινα καγκελαριος,αυτη εκατσε στο κρεβατι και αρχισε να με τσιμπουκωνει στα ορθια με στοργη και προδερμ,βγαζοντας μιλφοβογκητα!!!Τον εβαζε ολον μεσα μεχρι το λαρυγγι!!!
Για να μην χυσω γρηγορα την εκοψα και την ξαπλωσα στο κρεβατι γλυφοντας την και αρχισα να της τον χωνω στο μουνακι,οπου αυτη ειχε σηκωσει τα ποδια και με εσπρωχνε με τα χερια της προς το μερος της,βγαζοντας βογγητα και να λεει διαφορα Ρωσικα,δεν ηξερε και πολλα Ελληνικα.Στην συνεχεια την γυρισα για πισωκολλητο και ειδα μπροστα μου να στρωνεται μια φοβερη κωλαρα!!!!!Αρχισα να την πιστονιαζω αλυπητα και αυτη φαινοταν να της αρεσει,αργουσα ομως να χυσω και αρχισα το δυνατο σφυροκοπημα οπου ηρθε και το τελος.Γυρισα στο κρεβατι εξαντλημενος και αυτη γελαγε δινοντας μου ενα μωρομαντηλο να τον σκουπισω.
Ηταν ενα κλασικο γαμησακι με Ρωσιδα βγαλμενο απο τα παλια.Ενδεικνυεται για οσους τους αρεσουν οι ωραιες κωλαρες,κριμα ομως που δεν τον δινει.Η θεα ομως στημενη στα τεσσερα ηταν το κατι αλλο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
893
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ThE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Συναγωνιστη, αυτή η Αλιονα παιρνει τα χυσια στο στομα?
21 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ανακοινωσε τελειωτικο η τσα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2