Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή βραδάκι, είχα κατέβει στο κέντρο έχοντας μεγάλη ανάγκη να αδειάσω ξεκινώντας από τα πέριξ της Αχαρνών οπού το επίπεδο ήταν άθλιο και κανένα από τα στανταράκια δεν ήταν στο πόστο του, κατέβηκα προς Λιωσιών και ξαφνικά στο μυαλό μου ήρθε η Μπάρμπορα την οποία δεν είχα τιμήσει λόγω τον διφορούμενων κριτικών και της μεταβλητής διάθεσης της, αφού δεν βρήκα ούτε εκεί τίποτα αξιόλογο ανηφόρισα τα σκαλιά του τσαρδιού στο οποίο με υποδέχτηκε αυτοπροσώπως με ένα μαύρο στριγκάκι, η αλήθεια είναι ότι στο μάτι έχει ένα γυάλισμα αλλά η διάθεση της φαινόταν νορμάλ και είπα να ρισκάρω, στο δωμάτιο λοιπόν αποδείχτηκε δυναμίτης, τι σπατουλάρισμα σε όλο το σώμα με τους βύζους, τι γλωσσόφιλα, τι μουνόζουμα που έρρευσαν στο 69, τι κοπλιμέντα για την εμφάνιση μου. Η κοπέλα αν σε γουστάρει φαίνεται ότι το έχει καθώς ο μουνοπήγαδος της έχει γράψει πολλά κοντέρ. Η Μπάρμπορα συνοπτικά είναι μεν ημίτρελη αλλά και πολύ πολύ καυλιάρα, άξιο αναφοράς η πολύ απαλή επιδερμίδα της ενώ επειδή έχουν ειπωθεί διάφορα για την εθνικότητα της (προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμία φυλή) να πω ότι είναι βέρα Τσέχα αφενός γιατί το όνομα της είναι πολύ διαδεδομένο στα μέρη της, αφετέρου γιατί κατά την διάρκεια της συνεδρίας έσκουζε συνεχώς φωνάζοντας γιο, γιο, γιο (όπερ μεθερμηνευόμενον, ναι, ναι, ναι). Υποθέτω ότι θα την ξανατιμήσω, αρκεί να την πετύχω πάλι στα συγκαλά της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIGIMA, Conan, howbawdat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού