Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν συνεχίσω έτσι με βλέπω το Πάσχα να μην έχω φράγκο ούτε για τσιγάρα ...

Το 2018 δεν μπορώ να σταματήσω να πηγαίνω με 2-2 γκόμενες ... Δεν θα αναφερθώ στα εκτός μπουρδέλου ... Αλλά θα κάτσει η στιγμή να πάω με μια κοπέλα και θα τη ρωτήσω απο συνήθεια αν εχει καμια φίλη..
Τέλος πάντων ..

Η ημερομηνία φυσικά δεν ισχύει αλλα είναι εδώ γύρω.
Απόγευμα και κατεβαίνω την αχαρνών με το αμάξι , ο καιρός μουντός , πακιστανοί , ινδοί δεξιά αριστερά, οι μόνοι λευκοι που βλέπεις είναι στα αμάξια που παιρνάνε την λεωφόρο Άφρικα.
Το τσιγαρο στο αυτοκίνητο σιγοκαίγεται και το μυαλό μου να σκέφτεται οτι σε λίγο θα είναι αναμέσα σε 2 γυναίκες απο τη μία πλευρά γιατί απο την άλλη σκεφτόμουν και σιχαινόμουν τον εαυτό μου τι σκατά κάνω έδω ...

Αυτόματα πάρκαρα έξω απο το πιπίνου118

Κοπέλες 2 με ενημερώνει η τσατσα, βίκυ και λάνα μου λέει, τις ξέρεις ;
- Ναι απαντάω αλλά θέλω να τις δω γιατί μπορεί κάτι να μη μ'αρέσει εκείνη τη στιγμη ή το αντίθετο
- Ελάτε κορίτσια ... Πρώτη η Βικυ, ενα ξανθό ναζιάρικο πιπίνι που καυλώνει πολύ έυκολα, με αργές κινήσεις μου έδειξε το κορμί της στο σαλόνι, 2η η Λάνα που την ήξερα και την θυμόμουν.
Με ποια θα περάσεις ; και με τις 2 λέω , αμέσως η κακια σερίφησα πήρε χαμόγελο.

Μπαίνω ξαπλώνω και ανάβω τσιγάρο χαζέυοντας την τσόντα που επαιζε.
Τακ - Τουκ - Τακ - Τουκ ... οι γόβες να πλησιάζουν...
χαζό χαμόγελο εγώ μόνος μου ... Μπαινουν και τα κορίτσια με χαμόγελο ..

Απο αριστερά η βίκυ απο δεξιά η λάνα
χυμώδες μουνάρα η λανα , καυλοπιπινο ωραιο η βικυ ... και οι 2 μου τον ορθώνουν υπερ-πανευκολα χωρις να χρειαστει να κανουν κατι ιδιαιτερο

πεφτει η μια απο δεξια η αλλη απο αριστερα και με γλυφουν ενω εχω ακομα το τσιγαρο στο χερι ...το αφήνω στο τασακι
η βικυ ξεκιναει τσιμπουκοδρομια ενω εγω χαιδευω απαλα τις ρωγες της που αρχιζουν να σκληραινουν σε δευτερολεπτα ...
η λανα φερνει τα βυζια της στο προσωπο μου και τα γλυφω, ταυτοχρονα το χερι μου χαιδευει το μουνακι της βικυς ... μεχρι που βρισκω το σημειο της και σε 20δευτερολεπτα εγινε μουσκιδι ~! μιλαμε κατεβασε πολλα υγρα .. οι δε ρωγες της αστο .. ειχα καυλωσει που την εβλεπα να καυλωνει, λεω στη λανα , βοηθησε τη φιλη σου ...
Τωρα εχω 2 γλωσσες πανω στον πουτσο μου να τον γεμιζουν σαλια ... δεν αφησαν παραπονεμες τις φρεσκοξυρισμενες μου μπαλες ...
Λανα ελα πανω του διαταζω .
Αμεσως καβαλαει η χυμωδες γυναικαρα και κοπανιεται πανω μου ενω τη μικρη την εχω διπλα και την εχω κανει να σταζει
ηρθε η σειρα του της ανακοινωνω ... αλλαγη προφυλακτικτου και απο πανω η βικυ τωρα
Εκει καταλαβα οτι αυτη τη φορα ηθελα να χυσω μαζι της
την γυριζω στα 4 και αρχιζω μεσα-εξω-μεσα-εξω ... τοτε η Λανα σηκωνεται ορθια στο κρεβατι περναει κατω απο τα ποδια της τη βικη που την εχω στα 4 και μου φερνει τη κωλαρα της στη μουρη ... αλλη πηδαγα αλλη εγλυφα .. ποσο να αντεξω ρε παιδια ;

Ετσι τελειωσα , ντυθηκε, μπηκα στο αμαξι εκανα αλλο ενα τσιγαρο να ηρεμησω και να χαλαρωσω πηγα σπιτι εκανα μπανιο και ειδα ενα αγωνα που ειχε στο οτεΤΒ μεχρι να με παρει ο υπνος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
594
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, professorx, jimy.m. και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Ωραίος ο παίχτης !!!! Καπέλο
Στανταράκια κι οι δύο (ειδικά το Βικάκι) ΈρωταςΈρωτας, αλλά ποτέ δε τις έχω πάρει μαζί ... μάλλον ήρθε η ώρα !!! Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1