Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186103
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Σκάρλετ είναι μία ψηλή (άλογο) νεαρή κοπέλα εξ Βουλγαρίας, με ίσιο μακρύ μαλλί (μου θύμιζε τη Δανάη σε αυτό) ωραίο αδύνατο σώμα και σιλικονάτα βυζούνια. Μιλάει πάρα πολύ καλά τα ελληνικά.
Επειδή ήμουν και κάπως φορτωμένος τη ρώτησα αν κάνει ακάπ, ναι μου είπε με 150Ε....
Όπα δεν είμαι ο Καρέλιας σκέφτηκα, της ρίχνω πρόταση για ένα πράσινο χαρτονόμισμα την απέρριψε Κουλ εξ ου και το επίθετο εντός εισαγωγικών της κριτικής. Δίνει και κωλαράκι, αλλά καλύτερα μην τη ρωτήσετε τιμή είναι ακόμη παραπάνω (2πλάσια και βάλε)....
Επομένως της έριξα χαμηλή σχέση-απόδοση τιμής λαμβάνοντας υπ' όψιν και τα εξτραδάκια. Τις υπόλοιπες βαθμολογίες τις κέρδισε με το νινί & την πίπα της (κι όχι το σπαθί LOL).....
Ξαπλωμένος εγώ, αμήχανος με τη θέα του ωραίου σώματός της, παρακολουθούσα να με φιλάει στο λαιμό, στήθος και να λέει ερωτόλογα.....
Λες και με ήξερε το άτιμο ή τη δασκάλεψαν Σπασίκλας
Έπαιξε και λίγο ισπανικό ποδόσφαιρο, σηκώθηκε ο σκαρμούτσος, πέρασε την πανοπλία.....
Έβαζε αρκετό πράγμα μέσα (όχι όλο) κι αργά - αργά ρούφαγε ώστε να το απολαμβάνω. Χωρίς υποδείξεις!
Έγυρα στο πλάι τα μαλλάκια της ώστε να καμαρώνω την Άρεια στο γλυκό της στόμα Έρωτας


Ampelales said Γερο-μύστης

Θα πάω σε ένα ντέλο αύριο και θα πώ στη τάνα.. πάρτη Ντούντα μου στο στόμα σου μωρή


Έτσι εκεί που με πίπωνε η ΤΣΣΚΑ Σόφιας της είπα την ατάκα Κουλ

- Ξέρεις πώς το λένε αυτό? Ντούντα που τη γλύφεις καλά.....


Την άφησα κανένα 2λεπτο να με πιπώνει ώστε να το ευχαριστηθώ και την πήρα στα 4. Το άτιμο κρατούσε από τη βάση τη ντούντα ώστε να μπει καλά μέσα της (λίγο έκλεψε) και την κάρφωνα με σχετικά μέσο ρυθμό, ε δεν είχα και συχνόμετρο επάνω μου να σας πω και τα Ηz.....

- Xύνω, κούκλα μου, δεν αντέχω χύνω, άσε με.....
Μη τι μου κάνεις αυτό με πέθανες! Καπέλο

Γιατί στο χύσιμο το πορνίδιο μου γαργάλισε τα @@ρια και εκεί να δεις πώς και δεν βγήκε το καπέλο Καπέλο το κράτησα από τη βάση!
Πολύ καλή σε υπηρεσίες η νεαρά κοπέλα, αλλά μην διανοηθείτε για εξτραδάκια (εκτός κι αν σας περισσεύουν).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Σκάρλετ
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Ναι!
21 Φεβρουαρίου, 2018
Θενξ μαν για την ψήφο Μεγάλο χαμόγελο
Να προσθέσω το εξής => η ακριβών έξτρα τύπισσα είναι αρκετά καθαρή και προσεκτική, θα μου πεις τώρα πρωί - πρωί με τη δροσούλα σχεδόν πήγα, αλλά είχε φορέσει ένα πολύ απαλό διακριτικό άρωμα.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2