Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρελένεσαι για 69?
Πήγαινε Ίνες!!! Ναι! Ναι! Ναι!

Προϋποθέσεις:
1) Να μπορείς να μεταβείς όπως - όπως στο Κεραμεικού 15Β
2) Να διαθέτεις το κόκκινο εισιτήριο
3) Να είσαι ευγενικός και να έχεις πλύνει το στόμα σου.

Η Ινές είσαι όμορφο μελαχρινό πιπίνι Έρωτας με ωραίο αδύνατο σωματότυπο, όμορφα στηθάκια και πεντακάθαρο πανέμορφο νινάκι... Έρωτας

...αφού τη χάιδεψα και γεύτηκα τα μικρά στηθάκια της, την ξάπλωσα για τα περαιτέρω...

...έγλοιψα το νινί της δοκιμαστικά και ενθουσιάστηκα...ζήτησα αμέσως 69 και τότε αυτή μου πέρασε το προφυλακτικό (ακάποτο δεν κάνει) και ξεκίνησε την πίπα της δίνοντας μου το νινάκι της στο στόμα Μεγάλο χαμόγελο...είμασταν έτσι για 4-5 λεπτά περίπου αφού κανένας μας δεν ήθελε να το σταματήσει Έρωτας ...και θα συνεχίζαμε αν δεν ένοιωθα ότι θα τελείωνα στο στόμα της...

...οπότε της ζήτησα να ανέβει από πάνω - δεν κάνω μου είπε - πισωκολλητό της λέω τότε - δεν κάνω μου λέει - και πήρε θέση για ιεραποστολικό... Money Mouth

...δέκτηκα για χάρη του ωραιότατου 69 που μου πρόσφερε και μετά από κοπάνημα ενός λεπτού μου έθεσε θέμα χρόνου - δεν τελείωνα στο 69 σκέφτηκα - αλλά συνέχισα να το κοπανάω όπου και τελικά άδειασα στο σακούλι υπερήφανος. Μεγάλο χαμόγελο

Πρόταση αγοράς: Η Ινές συστήνεται απείρως για τους 69ρηδες γιατί είναι πολύ καθαρή, κάνει καλή γρήγορη και σχετικά βαθιά πίπα και το νινάκι της έχει ωραία γεύση και άριστη ανατομία Έρωτας (για φοιτητικό εγχειρίδιο ιατρικής). Δεν κάνει όμως για αυτούς που τους αρέσουν οι εναλλαγές στάσεων αφού προσφέρει μόνο ιεραποστολικό για να τελειώνεις γρήγορα. ΛύπηΕπίσης, ένα θεματάκι με το χρόνο το έχει Λύπη , αλλά στη διάρκεια του σεξ, όχι στο 69.

Ελπίζω να βοήθησα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Ινές
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2018
Καβλωσαμε Mr. giannos69
Καπέλο
21 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φουλ Πρύτανέ μου!!!...ξέρω ότι έχεις κι εσύ το ίδιο πάθος... Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2