Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 105929
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη προ ημερων στο παρον ιδρυμα.Η υποδοχη ευγενικη,μου προσεφερε κερασμα ουισκακι.Παρουσες κοπελες Μαιρη ξανθη Ελληνιδα,Ναταλι μελαχροινη με πλουσια τα ελεη,Ντιαννα ξανθο milf και Βανεσα μελαχροινο milf.Διαλεξα τη Βανεσα και προχωρησα στα ενδοτερα.Αφου εκανα το μπανιο μου ηλθε και το κοριτσι .Η Βανεσα καταγεται απο Ρωσια αλλα μιλα πολυ καλα Ελληνικα.Αυτο βοηθαει πολυ στην επικοινωνια. Επισης ειναι και πολυ ευχαριστη στη συζητηση κατα τη διαρκεια της συνεδρειας.Στην αρχη γνωριστηκαμε και αφου ανταλλαξαμε μερκα φιλια γδυθηκε και εμεινε με ανα sexy μαυρο string.Ειναι λεπτουλα με μακρια μαυρα μαλια, μικρο αλλα στητο βυζι και ωραιο κωλο.Ξαπλωσα και ξεκινησε το μασαζ.Οφειλω να ομολογησω οτι ηταν πολυ καλο.Ειχε εναλλαγες χαλαρου με πιο δυνατο και καλυψε ολες τις περιοχες του κορμιου.Φαινεται πως το κατεχει το αθλημα.Κατοπιν γυρισα και ξεκινησε ο κυριως αγων.Της αφαιρεσα το strikg και ξεκινησαμε τα φιλια που καταληξαν σε θερμα γλωσσοφιλα.Πρωτος τη φιλησα σε ολο της το κορμι και εν συνεχεια ανελαβε εκεινη δραση.Ξεκινησε να με χαιδευει και να με φιλα στο προσωπο, λαιμο,στηθος παντου.Κατοπιν πηρε το εργαλειο στο στομα της και αρχισε να το γλυφει με ιδιαιτερη μαεστρια.Αυτο διηρκεσε αρκετη ωρα με περιποιηση και της γυρω περιοχης και συνεχη εναλλαγη ρυθμου. Για να μην εχουμε κανενα ατυχημα τη σηκωσα και προχωρησαμε στο sex.Στην αρχη ηλθε απο πανω μου και εδινε αυτη τον ρυθμο.Κατοπιν την εβαλα σε ιεαραποστολικη θεση και μπαινοεβγαινα εγω μεσα της,ποτε αργα και ποτε πιο γρηγορα.Στο τελος γυρισαμε σε πισωκολητο και με θεα τον κωλο της παρεδωσα τους χυμους μου.Η ολη κατασταση κινηθηκε σε ρυθμους GFE γιατι ισως ετσι προτιμω και εγω.Κατοπιν ειχαμε ψιλοκουβεντουλα αν και η ωρα ειχε περασει,αλλα οπως προειπα η Βανεσα ειναι πολυ επικοινωνιακη και ευχαριστη.Φιληθηκαμε και εφυγα αρκετα ευχαριστημενος απο αυτη τη συναντηση.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.658
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Πρυτανης, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού