Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189483
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Πήγα 2 φορές. Ο υπάλληλος στην είσοδο με ρώτησε αν είχα ξαναπάει και είπα όχι οπότε μου εξήγησε πώς είναι ο χώρος. Πήγα αρχικά στον πάνω όροφο. Υπήρχαν άτομα που βλέπανε ταινία αλλά δεν είδα δράση. Πήγα κάτω πού ήταν οι καμπίνες και έκανα μια βόλτα να δω τι γίνεται. Σε μια πό αυτές καθόταν κάπιος περίπου 50 με τον πούτσο έξω και τον έπαιζε. Κάθισα δίπλα του και τον πήρα στο χέρι. Μου άρεσε καθώς ήταν αρκετά μαρκύς και πολύ χοντρός. Τον πήρα στο χέρι μη ξέροντας πως θα αντιδράσει (δεν έχω μεγάλη πείρα επειδή δεν έχω πολλές ευκαιρίες να επισκέφτομαι τέτοιους χώρους. Αφτός με άφησε λίγο και μετά μου έβαλε το χέρι στο σβέρκο και πίεσε το κεφάλι μου προσ τα κάτω. Πριν κάνω οτιδήποτε τον ρωτάω να βάλω προφυλακτικό; Βάλε μου λέει αδιάφορα. Βγάζω το προφυλακτικό αλλά μου λέει πάμε αλλού πιο παράμερα. Πήγαμε σε άλλη καμπίνα στη γωνιά όπου υπήρχε και gloryhole. Μας ακολούθησε ένας νεαρός. Μπήκαμε μέσα, κλείδωσε, κάθισε και γονάτισα μπροστά του. Του έβαλα το προφυλακτικό και άρχισα να του παίρνς πίπα. Από την τρύπα παρουσιάστηκε μια πούτσα αλλά όταν εγώ πήγα να την πιάσω αυτή τραβήχτηκε. Οπότε συνέχισα να γλύφω. Ήμουνα παρθένος αλλά ήθελα να δοκιμάσω. Σήκωσα το βλέμμα και τον ρώτησα, να κάτσω πάνω; Κάτσε μου απάντησε πάλι αδιάφορα. Δοκίμασα αλλά δεν έμπαινε με τίποτα. Σταμάτησα να προσπαθώ και γύρισα και άρχισα να του γλύφω τα αρχίδια. Αλλά αυτός ήθελε να τον πάρω στο στόμα. Δεν ήθελα όμως με το ίδιο προφυλακτικό που μου είχε ακουμπήσει την κωλοτρυπίδα αλλά δεν είχα άλλο. Δεν έχω άλλο προφυλακτικό του λέω και πήγα να σινεχίσω με τα αρχίδια. Αλλά αυτός έβγαλε το προφυλακτικό και μου ακούμπησε το κεφάλι στα χείλη
Τελικά πάνω στην καύλα μου δεν το πολυσκέφτηκα και τον πήρα έτσι χωρίς προφυλακτικό. Του είπα μόνο να μου πει όταν θα χύσει. Δεν απάντησε. Ούτε μου είπε. Αποτέλσεμα να τα νοιώσω να πετάγονται στο στόμα μου, να τραβηχτώ και να πάρω τα μισά στο στόμα και τα άλλα στο πρόσωπο
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μπάρμπα Γιάννης , θελω, axilleas4 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2018
Φοβερη αισθηση να τα τρως στη μαπα...μπραβο μωρη που περασς καλα.
20 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα τρως και συ στη μάπα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2