Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149292
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Eπισκεψη στο monicas home μετα από πολύ καιρο αποχη από το εν λογω τσαρδι.
Εισερχομαι στον χωρο και η τσατσα μου λεει είναι η μαρια χωρις να ανακοινωσει προγράμματα τιμες κλπ...βγαινει η κοπελουδα αν και εχω παει μαζι της από παλια.Κανοντας τη πασαρελα μου λεει ελα μωρο μου να περασουμε καλα δυσανασχετιμενος δινω το παραβολο των 30 ευρω και εισερχομαι στο δωματιο.
Ο χωρος του δωματιου είναι καθαρος και περιμενα τη κοπελουδα σχεδόν 7 λεπτα να σημειωσω δεν ειχε πελατη πριν αλλα δεν ξερω γιατι αργησε.
Μπαινοντας στο δωματιο με τεχνικες κινησεις αφαιρει τα εσώρουχα της και ερχεται γυμνη διπλα μου.Η μαρια είναι μια κοπελα γυρω στα 28 με 30 ετων υψος 1.70 κανονικου βαρους ενώ το προσωπο της είναι στρογγυλο με ξανθο μαλλι καρε.Στηθος 2 με 3 και οπισθια εντος των ωραιων οριων,δηλωνει τσεχα αλλα εγω την κανω για μολδαβη.
Αφου ξαπλωσε διπλα μου στο κρεβατι ξεκινησε με μια καλη πιπα με χρηση χεριου βεβαια αλλα πολλες φορες εβαζε δοντι και αυτό με χαλαγε και τη σταματησα.Της λεω ξαπλωσε και αρχιζα να της γλειφω το σωμα από το λαιμο μεχρι τις πατουσες.Να σημειωσω εχει ωραιες πατουσες 39 νουμερο αλλα όταν τις ειπα να τα πλυνει για να τα γλείψω δεν τα επλυνε δε ξερω για πιο λογο οποτε αφησα τα γλειψηματα.Την στηνω ιεραποστολικα και την αρχιζω στο ψωλαρισμα δειχνει να αντεχει σφυροκόπημα αν και δεν συμμετειχε ενεργα στη πραξη κοιτουσε απαθεστατα το ταβανι οποτε σταματαω και τη βαζω doggy η θεα ηταν καλυτερη και μετα από κανα 2 λεπτο τελιωσα.Μολις καταλαβε ότι τελιωσα σηκωθηκε σαν σιφουνας πηρε τα εσώρουχα της στο χερι και εφυγε λεγοντας γεια σου μωρο μου.Τη λεξη μωρο μου την εχει κανει καραμελα και στα του αγωνα τη χρησιμοποιει συχνα.Συνολικος χρονος παραμονης 10-12 λεπτα.
Η μαρια εμφανησιακα είναι μια σχετικα ομορφη κορασιδα αλλα από υπηρεσίες δεν φημίζεται και από την άλλη δειχνει γενικα όταν μπαινει στο δωματιο να βιαζεται.
Φευγοντας από τον οικο σκεφτηκα μπορει να μην είναι η μαρια η ασχημη αλλα είναι η μαρια η βιαστικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jean-Claud

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2018
Η Μαρία η Αλλιώς η γνωστή Σιμονα .παιδιά μπήκε βγήκε σε 4 λεπτα με 30 ευρώ γ ελευθερο. Φυσικά και δεν τελείωσα με την κολοβιασυνη της και κλαιω τα λεφτακια μου....ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΈ ΝΑ ΑΠΟΚΤΉΣΕΤΕ ΠΟΥ....ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΌΠΗΣ ΕΚΕΊ ΌΠΩΣ ΤΟ ΠΑΤΕ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1