Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα ακούσει πολυ καλα λογια για το λεσβιακό της Αλεξίας ώσπου αποφάσισα να την παρω με σακιρα . Ήρθαν λοιπόν ύστερα απο καλη συνεννόηση με το γραφείο ήρθαν στην ωρα τους μαζι. Φορώντας μαύρες ζαρτιέρες όπως ειχα ζητήσει.η αλεξια βγαίνοντας απο το ντους με ενα στρινγ κι έξω τις βυζαρες άρχισε να φιλάει με γλώσσα την σακιρα και να της βάζει δάχτυλο βαθειά.καυλωσα με την εικόνα και μπήκα ανάμεσα τους δίνοντας πίπα στην σακιρα που ρουφάγε δυνατά. Η αλεξια στα τέσσερα έπαιζε το μουνακι της και δεν άντεξα το έβαλα και άρχιζα να ξε αξίζω την κολαρα της που την κούναγε δυνατά φωνάζοντας πρόστυχα ποσο της αρέσει.την ωρα που την ξέσκιζαν αυτη έγλειφε με μανία το κολαρακι της σακιρα που αναστέναζε συνεχεια δεν άντεξα σταμάτησα και έχυσα μέσα στο στομα της Αλεξίας που τα κατάπιε όλα!!μετα καπνίσαμε και ήπιαμε μια βότκα ευχάριστο κλίμα .ξαφνικα ..άρχισε η αλεξια να με γλείφει στο λαιμό και να κατεβαίνει προς τα κάτω παπου άρχισε να τον παίζει με τα τεράστια βυζια της καυλωσα έγλειψα την σακιρα και κάναμε 69 για δέκα λεπτά δεν άντεξα άλλο και της τον έβαλα δυνατά και τελείωσα στα βυζια της σακιρα με τις τεράστιες ρογες της χαμένες παντού. Αυτα απο μενα ήταν μια όμορφη εμπειρία που θα ηθελα να ξαναζήσω σύντομα . Καλα να περνάτε και να γαματε !!Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kostas s.k.l και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2018
Ή τιμή μήπως είναι λάθος φίλε μου?
20 Φεβρουαρίου, 2018
ωραιος ο φιλος,αλλα δεν μου λες κ μενα την πατεντα για duo με τα κοριτσια μονο με 140 ευρω ρε αδερφε?
γιατι μονο η καυλα η Σακιρα εχει τιμη γραφειου 130 ευρω..ειχες εκπτωτικο?
για λεγε γιατι την εχω σταμπαρει την κοπελια..
20 Φεβρουαρίου, 2018
όπου μπορούσες με μπέρδεψες...
α. ντούο τα δυο κοριτσια 140?? δε νομίζω...
β. όπως τα περιγράφεις (κι ακόμα περισσότερο με τιμή 140 το ντούο) βάζεις σχέση απόδοσης/τιμής 5??
J
john100
22 Φεβρουαρίου, 2018
ντουο με πρωκτικο και τελειωμα στο στομα με 140?????
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4