Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εξηγούμαι.Εύκολη επικοινωνία το ίδιο πρωϊ και συνάντηση το μεσημέρι σε χοτελ του κέντρου.Ειχε ήδη πάει όταν έφτασα , και πήγα και 15 λεπτά νωρίτερα.Είδα ότι περίμενα , και λίγο πραπάνω (με φτιάχνουν αυτού του είδους τα ψιλοψευδά δοντάκια).Σώμα , το αναμενόμενο , λίγο πλαδαρό στήθος αλλά όλα καλά.Η μικρή σε φτιάχνει περνώντας τα χείλη της πάνω από τα δικά της (δε φιλάει), αλλά αν αφεθείς στο παιχνιδάκι της , μια κάβλα την έχει.Πίπα ψιλορηχή αλλά συμπαθητική , και πολυ μεγάλα μ...χειλα.Στον αγώνα συμμετέχει , με λίγες κραυγούλες - μάλλον υερβολικές - , εγώ το ευχαριστήθηκα.Αλλαγή τριών στάσεων και τέλος στο λάστιχο.
Διάλλειμα , ντους , λίγο μασάζ και ξανά στον αγώνα.Ο δεύτερος γύρος πολυ καλύτερος του πρώτου.Βοήθησε πολύ ο καθρέπτης του ταβανιού από τον οποίο είδα όλη τη δράση και πολύ μου άρεσε.Αυτός κι ο λόγος που το τρέναρα οσο μπορούσα.Η μικρή δεν κλεβει καθόλου σε αυτό που κάνει και πολύ το εκτίμησα.
Εν κατακλείδι , πέραασα καλύτερα , πολύ καλύτερα από οσο περίμενα.Τηλέφωνο δε χτύπησε καθολόυ (εκτός από το δικό μου Μεγάλο χαμόγελο) και το ρολόϊ δεν την απασχόλησε καθόλου Συνολίκή διάρκεια , 1 ώρα και 10 λεπτά.Κόστος 50 € και μάλλον βρήκα ένα στανταράκι το οποίο για τα δικά μου δεδομένα (εμφάνιση , συμπεριφορά τιμή) είναι πού δυνατό.Παρ΄'οτι δεν φιλάει και δεν αφήνει CIM - CIF , αν δεν είναι
κάτι πολύ βασικό για σένα , δε σε χαλάει καθόλου. Εμένα πάντως δε με χάλασε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Εκλεκτικός, gyrologos77777 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού