Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημέρι Καθαράς Δευτέρας και είπα να δω τις καινούργιες παρουσίες που εμφανίστηκαν στο μαγαζί όπως ενημερωθηκαμε.Ετσι δίνω το παράβολο στην γνωστη Τσατσά Γκαλίνα πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Μικαλινα που είναι αρκετά αδύνατη με μικρό βυζί αλλά ωραία επιδερμίδα,η κοπέλα δεν μιλάει ούτε αγγλικά ούτε Ελληνικά φυσικά και ήταν λίγο σφιγμένη αλλά αρκετά χαμογελαστή και χαλαρή έχει ωραία χαρακτηριστικά προσώπου αρχίσαμε με φιλιά χάδια ενώ εγώ της μιλούσα γενικά και αυτή απλά χαμογελούσε κοιτώντας με απορία στη συνέχεια χουφτωνα το καλό κορμί της και αυτή με αργές κινήσεις αρχίζει να γλύφει τα μπαλάκια και λίγο πριν πάρει τον πουτσο στο στόμα της δείχνω με νόημα την Καποτά αφού ειμαι του απλού προγράμματος εδώ φάνηκε η απειρία της αφού με δυσκολία μου την έβαλε,το τσιμπούκι της αρκετά καλό με περιθώρια βελτίωσης πάντως χέρι δεν χρησιμοποίησε.Μετα ανέβηκε από πάνω μου και ιπευσε με καλό Ρυθμό πάνω στην πουτσα μου το μουνι της είχε πολύ καλή αίσθηση καθώς δεν είναι πολύ ανοιχτό και δεν είχε βάλει λιπαντικό τουλάχιστον όχι πολύ μετά την γύρισα όπου και τελείωσα.
Γενικά η κοπέλα είναι απειρη νεαρή όμορφη αδύνατη δεκτική ήπιων τόνων ήρεμη και θέλει καθοδήγηση σε χαλαρούς ρυθμούς εγώ πέρασα καλά και στο δωμάτιο μάλλον λόγω ημέρας έκατσα περίπου 15λεπτα τουλάχιστον χωρίς να ενόχλησει η υπηρεσία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Μικαλίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ThE, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2018
Δυστυχώς έχω άσχημα νέα. Η κοπέλα όντως πάρα πολύ καλή αλλά σταμάτησε από τη δουλειά σήμερα 20/2/2018. Μου το είπε η τσατσά σήμερα. Την ρώτησα γιατί την στιγμή που ήταν τόσο καλή και που όλοι έγραφαν θετικά γι' αυτήν. Μου απάντησε ότι δυστυχώς κάποιοι της συμπεριφέρθηκαν σαν ζώο μέσα στο δωμάτιο και αποφάσισε να σταματήσει. Τι να σας πω ρε παλικάρια. Η έχετε απωθημένα από τις τσόντες που βλέπετε ή απλά δεν έχετε καταλάβει ότι το άχτι σας πρέπει να το βγάζετε μόνο στις καριολίτσες που σας κοροϊδεύουν για να σας φάνε το εικοσάρικο. Και το λέω αυτό γιατί είναι σπάνια τέτοια σωστά άτομα σε συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο άσχετα από το γεγονός ότι μπορεί να είναι άπειρα. Και επειδή έχουν παραπληθυνθεί οι καριόλες που μας κοροϊδεύουν με τα "μη μου άπτου", πολύ φοβάμαι ότι σύντομα θα πρέπει να ψάχνουμε πάρα πολύ για να βρούμε κάποια σωστή τελικά.
22 Φεβρουαρίου, 2018
Συνυπογραφω συναδερφε... Μερικοι κουβαλανε πολλα απωθημενα κ κομπλεξ... Αναμενομενο...Ας τα βγαζουν τουλαχιστον στις σκατοκαριολες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2