Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Μαρία λοιπόν σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου (για κάποιο περίεργο λόγο μου δίνουν πάντα τον ίδιο αριθμό δωματίου -εκτός από μια φορά όπου μου έδωσαν το ακριβώς διπλάνο του-.. έχει πλάκα αυτό).
Η συνεννόηση πολύ εύκολη με το κορίτσι..το ραντεβού κλείστηκε πολύ άνετα.

Επειδή έχω τρελή αδυναμία στις ξανθιές, πήγα στο ραντεβού πολύ φτιαγμένος.
Το κορίτσι χτύπησε την πόρτα 5 λεπτά νωρίτερα.
Πολύ όμορφα και κομψά ντυμένη έκανε είσοδο και δεν άργησε να αρχίζει να αφαιρεί τα ρούχα. Είχε μείνει με μαύρα εσώρουχα και εγώ κοίταζα το μαλλί της Γλώσσα
Δωράκι, παραγγελία και μπαίνει για ντουζ.
Μιλάμε λίγο να σπάσει ο πάγος.. Αρχίζουν τα κοπλιμέντα που καταλήγουν σε γλωσσόφιλα Γλώσσα
Πρόσωπο υποκειμενικό, τα έχουμε ξαναπεί αυτά και σε άλλο νήμα..
Ωραίο σώμα, αδύνατο, σωματότυπο κάπως teen θα έλεγα.. πολύ καλό κωλαράκι στα τέσσερα, τρομερές ρώγες, τα χείλη δεν με χάλασαν καθόλου (έχει αναφερθεί κάτι σχετικό) και τα απόλαυσα ιδιαίτερα..
Μοσχομυριστό το κορίτσι με βελούδινη επιδερμίδα.. ηλικία μέχρι 30..
Εκατέρωθεν γλυψίματα που κατέληξαν σε 69, πέρασμα σκούφου, στήσιμο στα τέσσερα και το τέλος ήρθε πρόωρα μέσα της.. περίεργο αυτό για μένα.. με έφτιαξε το κορίτσι πολύ.. της έριξα το φταίξιμο Γλώσσα
Ντουζ, listerine και τα σχετικά..
Ακολουθεί σόσιαλ όπου τα είπαμε πολύ ευχάριστα για όλα τα θέματα.. Αρκετά γλυκιά κοπέλα και συζητήσιμη.. Ευγενική και χαμογελαστή.
Με ξαναρχίζει στην πίπα όπου απόλαυσα ιδιαίτερα, ανταποδίδω το γλυψιμο, χαστουκάκια στα τέσσερα, πέρασμα σκούφου, πήδημα, αλλαγή σε ιεραποστολικό, πλέον όμως η ώρα είχε περάσει.. πίπα ξανά και χύσιμο στα βυζιά της..
Ντουζ και αρκετά φιλικός αποχαιρετισμός..
Πραγματικά η ώρα πέρασε πολύ γρήγορα.. τέλειωσα όμως πολύ εύκολα δύο φορές και είχα όρεξη να συνεχίσω.. μου το έβγαλε η κοπέλα αυτό.. υπήρξε μια πιο GFE φάση.. κι εγώ το επιδίωξα να είμαι χαλαρός γιατί συνήθως όταν δεν γνωρίζω κάποια είμαι πιο σφιγμένος και δεν αποδίδω.. Επίσης ακόμα δεν έχω βρει την σωστή διαχείρηση της μίας ώρας του ραντεβού Γλώσσα
Αυτά από μένα για την Μαρία..νομίζω το κορίτσι τιμάει τα λεφτά της!
Thanks για την ανάγνωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, vlaxos57, sweeper και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού