Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έλαβε χώρα΄πριν αρκετό καιρό και θα τη θυμάμαι για 2 λόγους. Ο πρώτος γιατί η τύπισσα είναι τούμπανο και το τσιμπούκι της δύσκολα το ξεχνάς και δεύτερον γιατί είναι η δεύτερη φορά που με βγάζουν από τη δουλειά στη μέση του ραντεβού... Ευτυχώς δηλαδή που είχε και άλλη δραστηριότητα πιο πριν και άργησα να τελειώσω. Ας τα πάρουμε όμως από την αρχή! Συνάτηση κλείστηκε πολύ εύκολα βραδάκι στον Πρίαμο. Η τηλεφωνήτρια ευγενέσττη και η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Πολύ ευγενική και χαμογελαστή, δε μιλάει τόσο καλά ελληνικά αλλά μιλάει αρκετά καλά αγγλικά. παρόλο που ήταν πεντακάθαρη μπήκε ξανά για ντουζ. Πριν μπει όμως μου γδύθηκε αργά και αισθησιακά παίζοντας με το καυλωμένο μου εργαλείο. Μόλις βγήκε έπαθα πλάκα. Φορούσε τα λευκά εσώρουχα της φωτογράφισης που την έκαναν τρελή καύλα. Επίσης έχει φοβερό κορμί και απίστευτο κώλο. Μοναδικό μειον είναι ότι ζήτησε το δωράκι μπροστά αλλά δε με χάλασε γιατι σκέφτηκα ότι δε θα το είχα στο μυαλό μου μετά.... (μου είχε τύχει σκηνικό να τρέχω μέσα στο δρόμο να πληρώσω κοπέλα που ξέχασε να πάρει τα χρήματα...) Με πέταξε στο κρεβάτι γονάτισε όσο καθόμουν στην άκρη του κρεβατιού και μου έκανε ένα πολύ αισθησιακό τσιμπούκι χωρίς χέρι... Αφού την άφησα να γλύψει και λίγο αρχίδια την σήκωσα και την πήρα ιεραποστολικά αρχικά αλλά δεν κρατήθηκα και την έστησα στα 4 χωρις να βγάλει το στριγκάκι και τις ζαρτιέρες. Στα 4 νομίζω της άρεσε πιο πολύ γιατί οι κραυγές τις έγιναν πιο πραγματικές και μόλις έφαγε και τα πρώτα μπατσάκια στην τουμπανοκωλάρα της το μουνί της μούσκεψε και γω καύλωσα ακόμα πιο πολύ... Για το τέλος, με στράγγιξε κανονικά.... Μπήκε πρώτη για μπανάκι, μετά μπήκα και γω και βγήκα πάλι τούρμπο αλλά τι το ήθελα... Το κίνητο χτύπησε και το ραντεβού τέλειωσε προωρα. Παρόλα αυτά όμως πέρασα πολύ καλά μαζί της και μόλις μου έρθει όρεξη για σοκολάτα θα την ξανατιμήσω σίγουραΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2018
πήρα και γω το κορίτσι. Μαλλον εχω διαφορετική γνωμη απο σενα. Δεν φιλα (το ειχε δηλωσει το ρακτορειο), δεν βγαζει καβλα, σωμα οκ, βιζι οκ (αν και φαινεται στην φωτο σουπερ !!. Δεν θα ξαναπαρω
20 Φεβρουαρίου, 2018
Ναι δεν φιλάει με γλώσσα ισχύει αλλά προσωπικά για μένα δεν είναι απαραίτητο για να περάσω καλά. Γράψε και συ 2 λόγια ΄΄ομως για να ξέρουν και οι λοιποί μύστες του σαι τι γίνεται... Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2