Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
....επειδη βλεπω τα δεκαρια να πεφτουν σαν βροχη....παρεμβηκα αν και δεν ηθελα να γραψω κριτικη για την κοπελα...λοιπον κατ αρχην μια περιεργεια την ειχα ειδικα αν μενεις στην θεσσαλονικη που τετοιες amateur επιλογες δεν εχουμε..αφου εκλεισα μετα κοπων ραντεβου...τσουπ στο ανδρομεδα.η εμφανιση στην αρχη ειναι απλα "οκ δεν την διωχνω"..πιο συγκεκριμενα μεγαλα ωραια ματια και καλοσχηματισμενο προσωπο ξανθια...στηθος γεματο τριαρι προς τεσσαρι πεσμενο ομως..και διακριτη την επεμβαση..επειδη ειναι κοντη δε..το σωμα δεν στηριζει αυτο το στηθος..και ειδικα ο κωλος..που ειναι σχετικα μικρος..φυσικα διακρινεται και μια αλλη επεμβαση για την οποια λογω σεβασμου δεν συνεχιζω.
απο την αρχη του ραντεβου μια ασταματητη παρλα...μια απιθανη παρλα..που ουτε και η ιδια πιστευω την ελεγχει...εμενα αρχικα με ερεθιζει αυτο γιατι το βρισκω πολυ θυληκο...αλλα αυτην δεν σταματα...τεσπα παμε στην πιπα..φτυσιμο πιπα παρλα φτυσιμο πιπα και ξανα απο την αρχη..στο τελος κουδουνιζεις..Κεφάλι σε τοίχο! παμε στο σεξ...ξεκιναμε..δεν μπορω να πω..κατεβαλε...φιλοτιμες προσπαθειες..αλλα ...παλι τα ιδια..μιλουσε βογγουσε ουτε αρχη ουτε τελος..
με λιγα λογια αν εχετε αναγκη κουβεντας ...παπαρολογιας και κανενα γαμησακι ενδιαμεσα η κοπελα ειναι ενταξει...ολα τα αλλα...ειναι απλα μυθος.
ξεχωριζω μονο την λεβεντια της να σταθει μονη της σε αυτον τον χωρο και ειδικα στην θεσσαλονικη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, doc_lin, kwstasxat και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε
Είμαι 1.66 ακριβώς άρα στο μέσο όρο κοντή δε με λες
Και ναι έχω αποκτήσει ένα σημάδι στην κοιλιά μιας κ με είδες λίγες βδομάδες μετά το χειρουργείο άρα και λίγο σεβασμός στην ανθρώπινη υγεία δε βλάπτει
review reaction 1 koproskulo21
19 Φεβρουαρίου, 2018
Πεστα χρυσοστομε γιατι μερικοι θα μας τρελανουν
20 Φεβρουαρίου, 2018
Βαζεις φωτο ακριβεστατες και απο πανω περιγραφεις μια αλλη γυναικα.Κατι δεν κολλαει μαστορα.

Υ.Γ το like το πατησα καταλαθος
20 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

koukourou....πες οτι θες..για το like δεν το χρειαζομαι εγω τουλαχιστον..μαρια...το ιδιο και εσυ...περι σεβασμου ασε τους αλλους να κρινουν...
20 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκανες και προφιλ για να μας τα λες και απο δω μεσα?
Ποσους ακομα χαζους θα βρεις για να τους ψειρισεις 100αρικα Κεφάλι σε τοίχο!
20 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ότι θέλω θα κάνω δε θα μου πείς εσύ!!!
20 Φεβρουαρίου, 2018
καλό θα ταν μαρία να δεις το θέμα πιο χαλαρά!!!
20 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τουλάχιστον σταμάτα να ζαλίζεις τους πελάτες σου για την πάρτη μου,κάνε τη δουλειά σου και άσε εμένα να κάνω τη δουλειά μου!!!
Εγώ δεν σε κατινιαζω σε ξένους..
21 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστό το κορίτσι. Η λεβεντιά είναι που κάνει ξεχωριστό τον άντρα!
CR
CAVALLINO RAMPANTE
21 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πες τα χρυσόστομε
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2