Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Eχθές που πέρασα απο το κατάστημα μαζί με την Μαριάννα εργαζόταν πρώτη μέρα και 2 καινούριες Ρωσόφωνες κοπέλες η Μικαλίνα και η Σύλβια.Δοκίμασα την Μικαλίνα μιας και μου έκανε κλικ και έμεινα ευχαριστημένος.Πρόκειται για κοπέλα,ψηλή,λεπτή,με ωραίο σώμα,καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,λιγάκι τρακαρισμένη μιας και είναι καινούρια.Χαμογελούσε όμορφα.Την έκανα να νιώσει άνετα σπάζοντας τον πάγο.Μιλάει ελάχιστα Αγγλικά και καθόλου Ελληνικά.Την πλησίασα και αγκάλιασα το όμορφο κορμί της.Της χάιδεψα τα μαλλιά της και το προσωπάκι της.Την φίλησα και ανταποκρίθηκε.Συνεχίσαμε τα φιλιά,τα χάδια και τις αγκαλιές για λίγο όρθιοι.Έπειτα η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα και ξαπλώσαμε στο κρεββάτι.Τα προκαταρκτικά παιχνίδια συνεχίστηκαν και ξαπλωμένοι με την κοπέλα να είναι πάνω μου. Το να έχεις στην αγκαλιά σου ένα τέτοιο λουλούδι είναι πολύ ώραια αίσθηση.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε στην πίπα.Την έφερα στο πλάι για να χαιδεύω το μουνάκι της.Η πίπα της ήταν αργή,αισθησιακή και καλής ηδονικότητας.Σε προτροπή μου να περιποιηθεί και τα δίδυμα ανταπόκριθηκε ευχάριστά.
Περάσαμε σε στάση 69 όπου εκεί περιποιήθηκα το τριανταφυλλένιο μουνάκι της με την κοπέλα να το ευχαριστιέται και να ανταποδίδει με θέρμη την περιποίηση.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και ξεκινήσαμε πρώτη στάση με αυτήν από πάνω μου σαν Αμαζόνα.Η αίσθηση από το μουνάκι της ήταν πολύ καλή καθώς είναι στενή.Την γαμούσα απαλά και αισθησιακά ενώ ανταλλάσαμε και φιλιά.Την έφερα πιο κοντά μου και της έκανα έρωτα ενώ η Μικαλίνα με έγλυφε στον λαιμό μού.
Η δεύτερη στάση και τελευταία μιας και δεν μπόρεσα να κρατηθώ για περισσότερες ήταν το πισωκολητό.Η κοπέλα πήρε σωστή θέση και ξεκίνησα να την καρφώνω ενώ αναστέναζε ηδονικά.Το στενό μουνάκι της έσφιγγε το πέος μου και η αίσθηση ήταν αρκετά καλή.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό ολοκληρώνοντας πάνω στα οπίσθια της κοπέλας.Πήρα χαρτάκι την σκούπισα.Χαλαρώσαμε λιγάκι με φιλάκια και αγκαλιές.Την αποχαιρέτησα με φιλάκι ανανεώνοντας το ραντεβού.Σίγουρα θα την ξαναδώ τόσο αυτήν όσο και την φίλη της την Μαριάννα.
Εν κατακλείδι η Μικαλίνα είναι κοπέλα ευπαρουσίαστη,είναι αρκετά ευγενική και εξυπηρετική στο δωμάτιο,έχει στενό μουνάκι,δεν κλέβει στις στάσεις στο σεξ και αν είστε ευγενικοί και ταιριάξει η χημεία σας θα περάσετε σίγουρα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μικαλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού