Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημέρα η Αλεξάνδρα από το Ιάσωνος 1 που άλλαξε τοποθεσία για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μια ουκρανεζα μιλφ με αφρατες βυζάρες χορταστική κωλαρα και άσχημο πρόσωπο και χοντρή γνήσιο bbw μου είπε πως τα απογεύματα δουλεύει 6 με 12 στο Ιάσωνος 2β.Κανει καλό κρεβάτι ξεκίνησε με μια πολύ καλή ακαποτη πίπα διάρκειας ικανοποιητικής.Μετα εγλυφα τις βυζάρες της με μανία και της τον εχωσα κατευθείαν ιεραποστολικά όπου με αλλεπάλληλα σφυροκοπηματα τελείωσα.Γενικα είναι πολύ καλή και θα την ξαναπηδηξω σίγουρα.Επισης εκτός για το ωράριο της το απόγευμα στο Ιάσωνος 2β μου είπε πως η Μαργαρίτα σταμάτησε να δουλεύει εκεί το πρωί και μου κόπηκαν τα πόδια σαστησα πραγματικά δεν είναι αστείο αυτό δείτε την κριτική μου για την Μαργαρίτα για να καταλάβετε.Ετσι λοιπόν μετά το πήδημα πήγα κατευθείαν εκεί να δω τι φέρανε και ήταν η Τζένη που την είχα πετύχει απόγευμα αλλά δεν την πήρα.Μου είπε η τσατσά ότι σταμάτησε τον Απρίλιο και μπορεί λέει να ανοίξει δικό της μαγαζί.Επειδη είχα πηδήξει ήδη την Αλεξάνδρα δεν γάμησα την Τζένη λόγω έλλειψης χρημάτων και είπα την επόμενη φορά να την δοκιμάσω να δω περί τίνος πρόκειται εννοείται πως θα ενημερώσω με κριτική αν και διάβασα ήδη μια δεν θυμάμαι από ποιον και δεν ήταν σαν την Μαργαρίτα καθόλου αλλά αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να έχω ολοκληρωμένη άποψη αυτά από μένα καλή σαρακοστή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Πρυτανης, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού