Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άντζυ είναι κοπέλα ψηλή,λεπτή,με λιγάκι πιο φαρδιά περιφέρεια σε σχέση με τον υπόλοιπο κορμό του σώματος της,έχει μαύρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Σίγουρα αμά κάποιος την δει δεν περνάει απαρατήρητη.'Εχει αναφερθεί από όσους την γνωρίζουν ότι πριν έρθει στα σπιτάκια του εικοσάρικου εργαζόταν σε studio που και αυτά κατ΄ εμέ μπουρδέλα είναι απλά αλλάζει λίγο το περιτύλιγμα.Η κοπέλα δηλώνει αφελώς ότι είναι Τσέχα. Και εγώ δηλώνω ότι είμαι ο Πάπας της Ρώμης.Αν τα Τίρανα όμως βρίσκονται στην Τσεχία και δεν το ξέρω τότε έχω μείνει μετεξεταστέος.
Την κοπέλα την είχα δει και στο Φωκαίας 19 και μου είχε κάνει κλικ απλά δεν πέρασα γιατί είχε πολύ κόσμο σε αναμονή.Την πέτυχα λοιπόν εχθές πρωινή στο μαγαζί αυτό και αποφάσισα να την δοκιμάσω για να δω τι πουλιά κυριολεκτικά και μεταφορικά πιάνει μέσα στο δωμάτιο.Το πρόγραμμα που δηλώνει είναι το φουλ το οποίο στην ουσία δεν είναι φουλ καθώς τελείωμα στο στόμα της δεν δέχεται.
Η κοπέλα στο σαλόνι παρουσιάστηκε με θετική αύρα και ήταν αρκετά θερμή μέσα στο δωμάτιο όμως το σκηνικό άλλαξε και η θέρμη έδωσε την θέση της σε μία απροκάλυπτη ψυχρότητα.Είπαμε μερικές εισαγωγικές κουβεντούλες για να σπάσει ο πάγος καθώς η Άντζυ μιλάει καλά Ελληνικά.Μου είπε να ξαπλώσω και με ρώτησε πως προτιμώ την πίπα.Της απάντησα,καθάρισε το πέος μου με μωρομάντηλο και ξεκίνησε το τσιμπούκι της. Είχε πάρει θέση στο πλάι κλείνοντας όμως σε κάποιο βαθμό το πόδια της.Πρόσβαση στο μουνάκι της για χάδια επέτρεπε αλλά δεν ήταν καθολική.Το τσιμπούκι της ήταν αργό πλην όμως μονότονο και μηχανικό.Σε προτροπή μου για περιποίηση και των διδύμων μου απάντησε ότι αυτό δεν το κάνει.Άλλο ένα σημείο που ακυρώνει το φουλ του προγράμματος.
Σε πρόταση μου για 69,η Άντζυ δέχθηκε και πήρε μία πολύ καλή ομολογουμένως θέση.Ξεκίνησα να γλύφω και να ρουφάω το μουνάκι της με περισσή φροντίδα.Η Άντζυ όμως στην θέση αυτή σταμάτησε το τσιμπούκι έβαλε τζελ στα χέρια της και ξεκίνησε ένα πολύ καλό handjob με στόχο να με τελειώσει στην θέση αυτή.Στο γλύψιμο που της έκανα δεν είδα κάποιο σημάδι ευχαρίστησης από μέρους της (σύσπαση κόλπου,αναστεναγμοί κλπ).Πάρα ταύτα εγώ το απόλαυσα αν εξαιρέσουμε το όλο θέμα με το handjob.
Βλέποντας ότι με handjob δεν θα τέλειωνα η Άντζυ πέρασε προφυλακτικό και με ρώτησε πως θέλω την επόμενη στάση. Της είπα να έρθει σε στάση cowgirl.Kαβάλησε την μηχανή σε ορθή γωνία με το σώμα μου.Έμεινε σε αυτή την θέση με το σώμα της άκαμπτο και ευθυτενές και άρχισα να την γαμάω.Της είπα να έρθει πιο κοντά μου για να έρθουμε σε πιο θερμές περιπτύξεις.Αυτή πρόβαλλε μία αστεία δικαιολογία ότι τάχα μου δεν βολεύεται.Η πραγματικότητα ήταν ότι δεν γουστάρει γλυψίματα και φιλιά από και προς τον πελάτη.Τα στήθη της είναι μικρά και δύο-τρία ρουφηγματάκια κατάφερα να της ξεκλέψω στην θέση αυτή.Όσο την γαμούσα,παρέμενε ψυχρή,ανέκφραστη και απαθέστατη σαν μία πλαστική κούκλα βιτρίνας.Ούτε ένας αναστεναγμός,ούτε μία ζεστή κουβέντα και ας ήταν και ψεύτικη για να δημιουργήσει την κατάλληλη ατμόσφαιρα στον πελάτη.
Συνεχίσαμε στην στάση των σκύλων,doggy-style ελληνιστί πισοκωλητό.Η θέση που είχε παρει η Άντζυ ήταν καλή.Όσο την γαμούσα παρέμενε όμως απαθέστατη.Άρχισα να την καρφώνω και έβλεπα τον εαυτό μου απο τον παράπλευρο καθρέπτη.Η πίσω τρύπα της ήταν ελαφρώς δουλεμένη,ανακοινώνεται στο πρόγραμμα αλλά δεν της το ζήτησα γιατί δεν είμαι ιδιαιτέρως fun του πρωκτικού.
Συνεχίσαμε στην ιεραποστολική στάση όπου και εκεί πήρε σωστή θέση αλλά παρέμενε το ίδιο ψυχρή και αντιερωτική.Τις πολύ στενές επαφές όπως είπα και πριν τις αποφεύγει. Την γάμησα στα γόνατα με κάποιες παραλλαγές όπως τα πόδια της στους ώμους μου,τα πόδια της ψηλά στον αέρα κλπ και πιο στενά χωρίς όμως φιλάκια,χάδια και αγκαλιές.Από την ψυχρότητα και απάθεια της κουράστηκα,διαπίστωσα ότι από τον αντιερωτισμό της το μόριο μου είχε αρχίσει να πέρνει καθοδική πορεία.Το παρατήρησε και αυτή.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό,η Άντζυ ήταν ξαπλωμένη και εγώ χάιδευα το μουνί της και τα μικρά στήθη της ενώ η κοπέλα παρέμενε παγερή.Ολοκλήρωσα πάνω στην κοιλιακή της χώρα μία αρκετά μεγάλη δόση σπέρματος.Η κοπέλα σκουπίστηκε,άρχισε να ντύνεται σιωπηλά με χαιρέτησε και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Την συνεύρεση μου με την Άντζυ θα την κατατάξω στις μέτριες.Στα αρνητικά της ο αυστηρός επαγγελματισμός,η ψυχρότητα και απάθεια της.Στα θετικά θα της καταλογίσω το 69, το ότι στις στάσεις της δεν έκλεβε και το ότι ήταν αρκετά ελαστική με τον χρόνο τόσο αυτή όσο και η υπηρεσία.Επίσης στα θετικά θα προσθέσω ότι είναι και αρκετά όμορφη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζυ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Συναγωνιστή professorx δεν θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου επειδή πήγα με την κοπέλα την ίδια μέρα το πρωί γύρω στις 10:30. Η κοπέλα δεν παίρνει απο μόνη της τρομερές πρωτοβουλίες αλλά άμα την περιποιηθείς με τα προκαταρκτικά ξεδιπλώνει τις αρετές της. Σε σχέση με άλλες κουκλάρες που άμα τις αρχίζεις σε ζουλήγματα-αεροπλανικά αρχίζουν τα μην, όχι και δεν μπορώ, η συγκεκριμένη τραβάει σε υψηλές στροφές. Απλά δεν έχει καθόλου το GFE με φιλάκια, χαδάκια.Φυσικά όλα είναι θέμα χημείας.
23 Φεβρουαρίου, 2018
Η αληθεια ειναι οτι κ εγω δεν πολυτρελλαινομαι με το πρωκτικο...αλλα οταν εχω μετριες υπολοιπες υπηρεσιες τοτε επιβαλλεται να το βαλω στο πατουρι της για
....ρεφαρισμα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2