Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Λιλη ειναι μια σχετικα νεαρη ιεροδουλη με αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , σγουρο μακρυ μαυρο μαλλι , λευκο δερμα , κοντη σε υψος , σωμα με πιασηματα προς το παχουλο αλλα δεν την λες και χοντρη και μεγαλες φυσικες βυζαρες!!! Τα ματια αμεσως πεφτουν πανω στις βυζαρες της!!! Εχει δουλεψει παλαιοτερα στο Ιασωνος 1β καθως και σε μερικους οικους του 20ρικου.Σαλοναρει μονη της χωρις τσατσα.Ανακοινωσε ελευθερο στοματικο.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στα πορνοενδοτερα του εν λογω σαπιου και καλτ οικου ανοχης! Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ανεκφραστη Λιλυ.Μιλαει αρκετα καλα ελληνικα.Απλως πεταξε ενα γεια.Δεν το εχει με το σοσιαλ ταιμ...χαχα...Αυτη καθισε διπλα μου και κατεβασε τον στηθοδεσμο απο το ολοσωμο μαυρο φορεμα που φοραει.Αποκαλυφθηκαν και απελευθερωθηκαν οι βυζαρες της!!! Αυτη εκατσε διπλα μου και εγω αρχισα να χουφτωνω και να γλυφω τις βυζαρες της.Αυτη ελεγε κατι μαλακιες οτι τα βυζια της ειναι φυσικα και οχι σιλικονατα και οτι ποναει.Υστερα αυτη ξαπλωσε μπροστα μου και εκανε για λιγο κατι σαν ισπανικο με τις βυζαρες της.Μετα ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι αδιαφορη , ρηχη και με πολυ χρηση χεριου.Ουτε λογος να καταβροχθισει ολη την μεγαλη μου πουτσα...χαχα...Πηγα να της παρω το χερι αλλα η απαντηση της ηταν εριστικη! Βγαζει και γλωσσα...χαχα...Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στην ξυρισμενη και μεγαλη της μουναρα.Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της.Αυτη ομως δεν συμμετειχε καθολου.Την γαμησα για μερικα λεπτα στην ιεραποστολικη σταση.Ηρθε η ωρα να τα πεταξω στις βυζαρες της.Ηθελα να ανεβω απο πανω της και να τα πεταξω στις βυζαρες της αλλα αυτη δεν ηθελε.Φοβοταν μην την πετυχουν τα σκαγια στη μαπα!!!...χαχα...Εβγαλε τον στηθοδεσμο της και εκατσε στην ακρη του κρεββατιου.Εγω τον επαιζα στις βυζαρες της και αυτη με κοιτουσε με ενα ανεκφραστο βλεμμα βοδιου!!!...χαχα...Της τα πεταξα στις βυζαρες της και στο κρεββατι!!!...χαχα...Αυτη ντυθηκε , πεταξε ενα γεια και εφυγε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λιλυ ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Το δυνατο της σημειο ειναι οι μεγαλες φυσικες της βυζαρες της.Δεν συναντας ευκολα ιεροδουλη με τετοιο φυσικο στηθος.Αυτο σιγουρα την κανει να εχει πελατεια και μαλλον γιαυτο εχει τυπικη συμμετοχη στο δωματιο και δεν την ενδιαφερει αν θα περασει καλα ο πελατης.Κανει λιγα προκαταρκτικα , δηλαδη ισπανικο.Η πιπα της ρηχη , αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Μπαλακια δεν γλυφει.Και αυτο το βαζω στα αρνητικα.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει.Η κοπελα ειναι μονο για να πεταξεις τα χοντρα στις βυζαρες της! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, javajis_javajis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Αυτού του είδους πουτάνες απλά πάνε να πάρουν οτι έχουμε στην τσέπη μας....μακρυά...αν δεν τις πηδήξει κανείς θα ψάχνουν να βρουν τι θα κάνουν παρακάτω....ας τις αφήσουμε να ψάχνουν...κι όταν το βρούν ας μας πάρουν τηλ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1