Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η γνωριμια μου με την Ελενα εγινε οταν κατεβηκα στην Αθηνα , και αφου δεν την προλαβα οταν ανεβηκε στην Θεσσαλονικη για καποιο προσωπικο της γεγονος τον περασμενο Σεπτεμβριο. Εγινε αποστολη Ε-mail , αλλα ειχα απαντηση μετα απο λιγες μερες.
Αφου εγινε η απαραιτητη και αψογη επικοινωνια με το γραφειο . κανονιστηκε το ραντεβου. Η Ελενα ηρθε κανονικα στην ωρα της , πολυ ομορφα ντυμενη , και αφου εγιναν οι απαραιτητες συστασεις γνωριμιας , δημιουργηθηκαν οι πρωτες αγκαλιες , και φιλια.
Αφου ξεκινησε το φρεσκαρισμα της στο ντουζ , αρχισαμε ολο και πιο εντονα χαδια και γλωσσοφιλα και αρχησε το στοματικο εργο .αργα και αισθησιακα. Η εμφανιση της σαν ποθητη γυναικα ειναι εντονη ,αψογη , με ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου ,με τις καμπυλες της και ενα ομορφο στηθος. Η συμπεριφορα της ειναι ευγενικη , ευχαριστη ,χαμογελαστη ,εξυπνη ,και με πολλη διαθεση και συμμετοχη και χαλαρη οπου χρειαζεται. Της αρεσει το καπνισμα , και προσπαθει να το ελλατωσει ,αλλα δεν το εχει περιορισει ακομη.
Με το τελειωμα του πρωτου γυρου ,ξεκινημα για διαλειμμα για τσιγαρακι απο μερους της και αφου με εχει ρωτησει αν μπορει να καπνησει μπροστα σου. Με ντουζακι απο μενα πρωτα και μετα απο την Ελενα μας. Μετα συζητηση με γενικες αναφορες σε πολυ χαλαρο υφος και σοσιαλ διαθεση.
Μετα εναρξη δευτερου γυρου με το στοματικο της και κρυφες ματιες απο μερους της. Ειχαμε ιππασια και μετα πισωκολλητο με εντονες κραυγες απο μερια της.Ναι!Ναι! Θεωρω οτι για να περναμε καλα και οι δυο μας , πρεπει να υπαρχει η καταλληλη χημεια.
Θα ηθελα να την ξανασυναντησω την αλλη φορα στην Σαλονικη. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Καλα να ειμαστε και να φερομαστε παντα καλα σε αυτες τις γυναικες , και σε σενα ιδιως Ελενα μου.ΈρωταςΈρωτας
Αυτα τα σχετικα με την ερωτικη μου εμπειρια , με αυτο το ερωτικο γιαβρι μας.Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
246
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sohoviz, doc_lin, jimsystem και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Σε ευχαριστω γιαβρι μου για την κριτικη Έρωτας

Χαιρομαι που περασες καλα μαζι μου ! Θα τα πουμε Θεσσαλονικη ΑΠΡΙΛΗ Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1