Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχουμε συναντηθεί πάρα πολλές φορές , μετά την 10η έχω χάσει το μέτρημα. Έχω εθιστεί απίστευτα μαζί της και πλέον τη συναντάω σίγουρα μια φορά το μήνα και αν βολέψει και 2! ΜατάκιΜατάκι
Η επικοινωνία γίνεται αποκλειστικά μέσω e-mail που μπορεί κάποιος εύκολα να βρει μέσα από τις προηγούμενες κριτικές , οπότε προκαταβολικά παρακαλώ μη με πρήζετε με ΠΜ σχετικά με αυτό. Αυτό σημαίνει επίσης οτι ποτέ δεν θα χτυπήσει το τηλέφωνο της κατά τη διάρκεια της μάχης. Σε όλα μας τα ραντεβού ήταν συνεπέστατη. Τα ραντεβου γίνονται με μεγάλη άνεση χρόνου και δεν κοιτάει ρολόι ποτέ.

Στα της εμφάνισης η κοπέλα είναι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!! Άνετα θα μπορούσε να είναι σελέμπριτι και βάζει κάτω πολλές από τις "ελληνίδες διάσημες" που συζητιούνται στο σαϊτ. Προσωπικά πιστεύω ότι θα της πήγαινε να είναι τραγουδίστρια σαν εμφάνιση! Επίσης σίγουρα θα έκανε μεγάλη καριέρα αν ήταν στην αμερική και είχε γίνει πορνοστάρ. Εμφανισιακά μοιάζει στο πρόσωπο με τις πορνοσταρ Nikki Hunter ή και Lily Labeau.
Βυζάρες απίστευτες με τέλειο σχήμα και μεγάλη ρώγα για πολλά παιχνίδια!! Ναι!
Κωλάρα απίστευτη , σφιχτή και προσφέρεται για πολυυ παιχνίδι επίσης! Προσκύνημα
Κορμί γυναικείο με πιασίματα ακριβώς στα σημεία που πρέπει!! Καπέλο
Για μένα είναι από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω γνωρίσει και έχω κάνει έρωτα. Έρωτας

Πολλοί την κράζουν ότι μιλάει πολύ , εμένα προσωπικά αυτό δε με χάλασε ποτέ , απ'ότι έχω καταλάβει είναι απλά στοιχείο του χαρακτήρα της και είναι επικοινωνιακό άτομο , που ίσα ίσα το θεωρώ θετικό.

Στα του αγώνα κυριολεκτικά είναι πολύ δύσκολο να περιγράψω το τι γίνεται στις συναντήσεις μας. ΠΟΛΕΜΟΣ κανονικά! Πίπα άριστη με μπόλικο σάλιο και γλύψιμο αρχιδιών. Τη συνδυάζουμε πολλές φορές με στάση 69 , αλλά και ανάποδο 69!! Το μουνάκι της πάντα πεντακάθαρο και μοσχομυριστό για τρελό γλύψιμο!!

Αγαπημένη της στάση το cowgirl όπου με καβαλάει με μανία η κοπανιέται με τα πόδια να πατάνε στο κρεβάτι και φτάνει σε οργασμό κάθε 2-3 λεπτά! Ναι!
Παράλληλα προσφέρει τις βυζάρες της να τις γλύφω με μανία και να δαγκώνω δυνατά τις ρώγες της που είναι κάγκελο!! Ναι!
Μετά αναλαμβάνω εγώ και πηδιόμαστε σε διάφορες στάσεις ιεραποστολικό , doggy , στα πλάγια , μπρούμυτα , ανάσκελα κλπ, έχουμε δοκιμάσει ηδη το μισό καμα σουτρα και κάθε φορά δοκιμάζουμε κάτι καινούριο! Αυτό που με τρελαίνει με το μωρό είναι ότι με αφήνει να τη γαμάω δυνατά και μου δίνεται με πάθος και το γουστάρει και το ζει!! Ναι!Ναι! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Με καυλώνει πολύ και βγάζω απίστευτες ποσότητες σπέρματος!! Γι'αυτό τις δυο πρώτες φορές τελειώνω πάντα πάνω στην κωλάρα ή τις βυζάρες της και τις γεμίζω σπέρμα!! Πάντα η μάχη γίνεται σε τρεις γύρους!Ναι! Την τρίτη φορά το τελείωμα γίνεται στο στοματάκι της για να με στραγγίξει και εντελώς!! Έρωτας

Έχουμε μια απίστευτη χημεία στο κρεβάτι με το μωρό που όσο περνάει ο καιρός γίνεται όλο και πιο δυνατή με αποτέλεσμα από τότε που έκανε την μεγάλη της επιστροφή να κάνουμε πάντα τρίωρο ραντεβού. Γιατί μόνο μια ώρα προσωπικά μου είναι πολύ λίγη για να χορτάσω αυτό το απίστευτο μωρό.

Βάσει όλων των παραπάνω η βαθμολογία μου είναι 10 σε όλα Καπέλο
Σε ένα θολό ερωτικό τοπίο ξεραϊλας που επικρατεί στη Θεσσαλονίκη , είναι πραγματικά μια όαση! Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα και πιστεύω οτι είναι πολύ πιο μπροστά από κάθε άλλο ανταγωνισμό στην πόλη!! Ναι!
Κάποια στιγμή έπρεπε να βάλω ένα καθαρό δεκάρι σε κριτική μου και αυτό το παίρνει επάξια η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ Κατερίνα Ψάλτη , η Θεσσαλονικιά θεά του ερωτα!! Ναι!ΠροσκύνημαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
skieros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.220
Πόντοι:
976
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, chris1955, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2018
Ρε τί άλλο θα διαβάσω εδω μέσα...ΗΜΑΡΤΟΝ! Το ότι άλλοι πήραν αυτό που πήρες εσύ με τα μισά λεφτά το ξέρεις; Το σχέση απόδοσης/τιμής είναι 10 τώρα που έσκασες 200 ενώ άλλοι δίνουν 100; Χαίρομαι που περνάς καλά μαζί της αλλά μας διαβάζουν και παιδιά που δεν την έχουν γνωρήσει ακόμη και σχηματίζουν την λανθασμένη εντύπωση. Πάντοτε φιλικά Καπέλο.
18 Φεβρουαρίου, 2018
Αν μπορεις να με στειλεις το mail της θα σου ημουν υποχρεος. Δεν το βρισκω πουθενα.
19 Φεβρουαρίου, 2018
Καλησπέρα. Μπορώ να έχω το mail της με το οποίο επικοινωνεί?
20 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όσον αφορά την τιμή που αναφέρεις , 100 έδινα για το απλό ραντεβού της μιας ώρας (που ήταν 1,5 ώρα σχεδόν πάντα) 200 δίνω για τρίωρο που ούτως ή άλλως δεν γίνεται να κάτσεις παραπάνω στο ξενοδοχείο ημιδιαμονης.
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει ένα e-mail επικοινωνίας με την Κατερίνα ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5