Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230245
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελικά είμαι από τους τυχερούς. Εδώ και κάποιους μήνες κατάφερα να έχω το τηλέφωνο της αλλά λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν είχα κανονίσει ραντεβού. Συναντηθήκαμε στο Κρεολή στη Γλυφάδα. Αφού μπανιαρίστηκα και αρωματίστηκα άραξα στο κρεβάτι. Μετά από δέκα λεπτά από την προκαθορισμένη ώρα χτύπησε το κουδούνι. Ευγενική κοπέλα μπήκε μέσα και με φίλησε με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα σχολιάζοντας το άρωμα μου.

Πρώτη εντύπωση θετική. Ντυμένη με φόρεμα και γόβες ακριβώς όπως μου αρέσει να βλεπω ενα νεαρό κορίτσι. Να σας πω οτι είναι μεσαίου αναστήματος με πολυ καλοσχηματισμένο κώλο μικρό βυζί και πρόσωπο με σαρκώδη χείλη.

Μόλις βγήκε από το ντους δεν χάσαμε χρόνο. Χαμούρεμα με εντονα γλωσσόφιλα. Κάποια στιγμή άρχισε να μου πιπιλίζει το αυτί. Ε δεν ήθελα πολύ. Την έστησα στα 4 και γαμιώντας την έχυσα στις 10 πουτσιές. Στο διάλειμα τα ειπαμε λιγο για τη δουλειά μου και ότι άργησα να την πάρω. Δεν χρονοτριβήσαμε πολύ και περάσαμε στο δεύτερο γύρω για να δοκιμάσω την πίπα της. Γλύφοντας εναλάξ κορμό και πουτσοκέφαλο με έφερε πάλι στα όρια μου. Έβαλα τα δυο μαξιλάρια στο προσκέφαλο του κρεβατιού και της άνοιξα τα πόδια. Ωραία αίσθηση στενού μουνιού με ταυτόχρονα γλωσσόφιλα. Αλλαγή στην αγαπημένη μου όρθια στάση. Το μωρο ανταποκρίθηκε άψογα με ωραία καυλωτικά βογγητά. Το τέλος ήρθε με εμένα καθισμένο στην άκρη του κρεβατιού και αυτή να έχει ανέβει πάνω μου και να με γλωσσοφιλιάζει με πάθος.

Συμπέρασμα μια καλή συνάντηση με νεαρή Ελληνίδα χωρίς βιασύνες και μαλακίες και χωρίς να χτυπάνε τηλέφωνα από οδηγούς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 k1k2k3k4, koumanidas, Peter Van Norden και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2018
Γιατί 140;
Ανέβασε ταρίφα;
02 Μαρτίου, 2018
140 λογικά είναι με φουλ πρόγραμμα πρωκτικό οι 1.5 ώρες...
03 Μαρτίου, 2018
ρε παιδες ενα τηλ με πμ
12 Μαρτίου, 2018
Μπορει κάποιος να μου στείλει το τηλεφωνο της σε πμ?
13 Μαρτίου, 2018
Είναι δύναμη Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5