Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67868
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το Μαρινάκι πριν 2 εβδομάδες σε ξενοδοχείο αλυσίδας στα νότια.
Ήρθε ντυμένη με ένα κοντό μαύρο φόρεμα που όταν το έβγαλε φορούσε ένα σετ μαύρα εσώρουχα και κάλτσες. Ηλικία δείχνει να είναι πατημένα 30.
Από εμφάνιση είναι όπως φαίνεται στις φωτό. Σχετικά κοντούλα, πόδια λίγο παχουλά με μικρή δόση κυτταρίτιδας, κοιλίτσα πεταχτή και βυζάκι 2άρι με ρόγα που σκληραίνει εύκολα. Βέβαια το δυνατό σημείο είναι η κωλάρα της. Η UNESCO άνετα τη βάζει στα μνημεία παγκόσμιας κληρονομιάς. Μεγάλη και σφιχτή σαν πέτρα.
Ξεκίνησα εγώ με ντουζάκι και στη συνέχεια ακολούθησε κι εκείνη. Στην επιστροφή με άρχισε στα γλωσσόφιλα και κατεβαίνοντας χαμηλά άρχισε μια πίπα που εξελίχθηκε σε deepthroat. Τη γύρισα προς το μέρος μου ώστε να έχω πρόσβαση στην κωλάρα της, που την άρχισα στα χαστούκια χωρίς εκείνη να διαμαρτυρηθεί καθόλου. Πολύ σάλιο και άριστη τεχνική, οπότε το τελείωμα δεν άργησε να έρθει στο στόμα της. Με στράγγισε και πήγε στο μπάνιο για να τα φτύσει. Γύρισε και η ανάσα της μύρισε listerine.
Έκανα ένα δεύτερο ντουζάκι και γύρισα στο κρεββάτι για λίγο social πριν ξεκινήσει ο 2ος γύρος. Μου έδωσε το κινητό της και την έβγαλα μερικές σέξυ φωτογραφίες. Αυτή που έχει στη σελ. Στο νήμα της είναι από τη δική μας συνάντηση.
Ο 2ος γύρος άρχισε πάλι με πίπα και όταν με είχε ετοιμάσει, την έστησα στα τέσσερα και ξεκίνησα ένα σφυροκόπημα για πάνω από 20λεπτο με μπατσάκια στα κωλομέρια. Εκείνη είχε βγάλει και το δονητή της και και τον είχα κολλημένο στην κλειτορίδα της. Δεν ξέρω αν όντως έχυσε, αλλά σε αντίθετη περίπτωση προσποιείται πολύ καλά. Τελικά το γυρίσαμε πάλι σε πίπα με μένα να σφαλιαρίζω την κωλάρα της. Στο καλύτερο, χτυπάει το κινητό της και μου λέει ότι έχουμε ακόμα 5 λεπτά στη διάθεσή μας. Οπότε τη γυρίζω μπρούμυτα και τον έπαιξα πάνω στην κωλάρα της μέχρι να χύσω. Άπλωσα τα χύσια και στα 2 κωλομέρια και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος με ντουζάκια και αποχαιρετιστήριο φιλάκι.
Συμπέρασμα: Δεν είναι το κορυφαίο call girl γιατί δεν τη βοηθάει το σώμα της. Πέραν της κωλάρας της (που αν τεθεί σε λαϊκό προσύνημα, η ουρά που θα σχηματιστεί θα είναι ορατή από το διάστημα), τα υπόλοιπα είναι πολύ μέτρια. Η διάθεση όμως στο σεξ είναι μεγάλη και η πουτανιά είναι στο αίμα της. Και τα 100€ είναι το top που θα μπορούσε να ζητήσει. Ϊσως να την ξαναέβλεπα, αλλά αφού περάσει αρκετός καιρός, ώστε να πεθυμίσω λιγάκι την κωλάρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, doc_lin, Hell Boy 29 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού