Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το ότι πολλά μπουρδέλα ήταν και είναι βρωμερά, είναι πάγιο.
Στο Μενάνδρου παλαιότερα πριν κλείσει, είχα πετύχει ανθρώπινα σκατά στο δωμάτιο δίπλα στον νεροχύτη.
Αφού όμως είχα μπει δωμάτιο και τα είδα (ξέρασα φεύγοντας ακαριαία), υποθέτω πως δεν καθάριζαν
(δεν έμαθα ποτέ) παρά μόνο στο κλείσιμο της ημέρας.
Στο Ιάσωνος 31 το παλιό στο βάθος με τα σκαλάκια, είχα πετύχει κωλόχαρτα χεσμένα στο πάτωμα
πιστεύω από θηλυκό ή αρσενικό ξεκώλιασμα (που να ξέρω; ) αφού το στοιχείο της κουράδας απουσίαζε.
Άρα εκεί...δεν είχαμε χέσιμο! Αλλιώς θα μάζευαν και τα κωλόχαρτα!
Στα Ιάσωνος 33 και όροφο του 37, η αμμωνία από το κατουρο-πάρκινγκ στις εισόδους πριν ανέβει κάποιος πάνω
ήταν τόσο έντονη που τρυπούσε ρουθούνια, η μπόχα σταμάτησε όχι επειδή καθάριζαν αλλά επειδή όταν έκλεισαν
τα της Περδίκα μπουρδέλα, όσοι θέλαμε να κατουρήσουμε, πηγαίναμε σε εκείνα. Ακόμα πάμε δηλαδή.
Όμως τόσα χύσια μαζεμένα στα πατώματα και στα στρώματα, δεν βρήκα πουθενά όπως στο ισόγειο της Ακομινάτου.
Σε αυτό το ξευτιλισμένο πουτανόσπιτο πήρα περίπου στα μέσα του προηγούμενου μήνα την Μαρία.
Όμορφη μελαχρινή γυφτοπούλα με βλάχικο 2,5άρι πανέμορφο φυσικό βυζί, απαλό δέρμα και τουρλωτή κωλάρα
όλα μαζί πακέτο σε ένα γοητευτικό πιπινόκορμο.
Και όπως φυσικά αναμενόταν σε αυτές τις περιπτώσεις...εντελώς άχρηστη!
Η Μαρία είχε δουλέψει και στο Ιάσωνος 44 δεξί αλλά έφαγε άκυρο διότι εκείνο το μπουρδέλο
δεν είναι απομονωμένο για να κάνει σκέρτσα για πολύ καιρό. Πέφτει πέλεκυς!
Πίπα της Μαρίας με καπότα και τραγικού επιπέδου. Απόλυτο μηδέν, άντε να της βάλεις δύο στα δέκα
αν είσαι γαλαντόμος στην βαθμολογία. Αν έβγαζες άκρη μαζί της μιας που δεν μιλούσε γρι Ελληνικά
και ζητούσες ελ. στοματικό (το οποίο ψευδώς ανακοίνωναν) θα έπαιρνες τ'αρχίδια σου
τα οποία έτσι κι αλλιώς η Μαρία δεν άγγιζε καν.
Και να'ταν μόνο αυτό; στα τέσσερα η Μαρία δεν γαμιόταν λόγω πόνου μέσης όπως η ίδια δήλωνε με αχ και ουχ
ενώ ιεραποστολικά έκλεινε πόδια. Μια λύση θα ήταν να τα έφερνε στους ώμους μας αλλά κι έτσι πόναγε.
Στα πλάγια δεν βολευόταν κι επίσης πονούσε.
Μόνη λύση ήταν λοιπόν ιεραποστολικά κι ότι τελικά γαμούσες, βοηθούμενος από το χούφτωμα στα φοβερά βυζιά της
τα οποια επίσης πονούσαν. Ε όχι...έτσι δεν μπορούμε να γαμήσουμε!
Και δεν γαμήσαμε! Δεν θα δεχόμασταν να γαμήσουμε!
Έβγαλα την καπότα, αυτό το νομιμοφανές τρισκατάρατο λεπτό συνθετικό εμπόδιο ηδονής Χμμμ;
και άρχισα να τον παίζω σαν καθυστερημένος.
Η Μαρία με κοιτούσε με χαρά. Προφανώς θα χάρηκε η γαμιόλα, που έριξε ξεπέτα.
Νευριασμένος με όλα αυτά, φόρεσα το μπουφάν μου γυμνός για να ξεκολλήσει ο πειραγμένος μου εγκέφαλος
(μα είναι χώροι συνουσίας αυτοί; ) και της τον έδωσα να μου τον παίξει, εξηγώντας της (πύργος Βαβέλ)
ότι όπως τα έκανε, θα χύσω κι εγώ στο πάτωμα. Αμ πως;
Έτσι κι αλλιώς το δωμάτιο είχα παντού χύσια και συγκεκριμένα Πακιστανών συναγωνιστών που είναι ολόλευκα
και σε μικρές λιμνούλες εν αντιθέσει με τα δικά μας που βγαίνουν σε ριπές και είναι λιγότερο περλέ.
Πως κατάντησα! Να συγκρίνω χύσια! Χόμπυ σου λέει μετά!
Υπήρχαν χύσια (μωρή σάπια τσατσά από Κολοκυνθούς, ακούς; ) άκουσον-άκουσον ακόμα και πάνω στην φθηνή σόμπα
η οποία δεν δούλευε (στο δωμάτιο με το διαλυμένο ταβάνι) όπως και πάνω στο γελοίο κρεβάτι.
Όποτε έχω πάει σε αυτό το μπουρδέλο, εκτός ότι έχω πετύχει μερικές νύχτες θηριώδες ξανθό τραβέλι
που το παίζει γυναίκα χωρίς η υπηρεσία να εξηγεί τι και πως, υπάρχουν χύσια σε όλα τα δωμάτια.
Για να μην πω ότι καμία πόρτα δεν κλείνει σωστά. Μα τι γίνεται επιτέλους εκεί μέσα;
Ελπίζω να αλλάξει αυτή η κατάσταση ή τουλάχιστον να αλλάξει η τσατσά.
Άκουσα ότι ήρθαν κάτι πουρέκλες Ρωσίδες με πεσμένα βυζιά στο μαγαζάκι. Να'τα πάλι τα μιάσματα μπροστά μου.
Η προιστορία όμως έχει δείξει ότι ποτέ μέχρι τώρα δεν έχει συνεργαστεί μπουχεσοΡωσίδα με αυτό το μαγαζί
και σε σταθερή βάση.
Είναι γνωστό ότι οι Ρωσίδες πουλάνε υπερβολικό ψέμα και γλοιώδη καυλάντα, οπότε και χρειάζονται
κάποια ντεκοράτζα ή πολύ κόσμο για να δουλέψουν. Μάλλον θα πήγαν εκεί, μέχρι να βρουν στέγη στα Κολωνάδικα
ή στα τερματισμένα 46άρια κωλοχανεία της Ιάσωνος. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Ας περιμένουμε όμως.
Έτσι κι αλλιώς το συγκεκριμένο μπουρδέλο βρωμοκοπάει. Δεν παίρνει γιατρειά.
Να σημειώσω ότι είναι από τις ελάχιστες φορές στην ζωή μου, που βλέπω συναγωνιστή να περιγράφει
την αλήθεια τόσο ωμά κι ειλικρινά. Ένα μπράβο στον giannos69 για την κριτική του χωρίς αυτό να αποτελεί μομφή
για όλους τους υπόλοιπους που έχουν γράψει κριτικές για το συγκεκριμένο μπουρδέλο.
Εξάλλου σε μπουρδελοσάιτ είμαστε, όχι σε αίθουσα συνεδριάσεων.


Αυτή είναι η συγκεντρωτική μου οπτική για την Μαρία κι αν δεν σας αρέσει, γράψτε την δική σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
SV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, kafearkoudas, mallias20 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2018
Έλπίζω νά ζήτησες άπόδειξη γιά τίς ύπηρεσίες καί τήν άτμόσφαιρα.
Y
Yuma
18 Φεβρουαρίου, 2018
πεθανα στα γελια με την κριτικη σου.....να σαι καλα μου φτιαξες την βραδια.....!!!!!!
18 Φεβρουαρίου, 2018
Είσαι ωραίος συναγωνιστή!!! Καταπληκτική κριτική!
19 Φεβρουαρίου, 2018
Καπέλο Πολύ σωστή κριτική έξω από τα δόντια!!!
23 Φεβρουαρίου, 2018
Ενας απο τους λογους που αποφευγω το μεταξι,ειναι η απιστευτη βρωμα κ μεσα στα μπουρδελα..... Οχι να γαμησεις ,οχι να φτυσεις, ουτε να χεσεις στα περισσοτερα απ αυτα!!! Ευτυχως λιγα το παλευουν κ το ψιλοσωνουν...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5