Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατάθεση... βασικά γαμησάρα με την Χριστίνα από Ακομινάτου 2 ισόγειο!!! Πρόκειται για μια μιλφ με μεγάλο πεσμένο στήθος μέτριο πρόσωπο (ωραία μάτια όμως) κοιλιά και μεγάλη περιφέρεια. Στα του αγώνα φοβερή άκα πίπα με υπέροχο γλύψιμο αρχιδιών που δεν την σταματάει αν δεν της το πεις. Πρώτη στάση ιεροποστολικό όπου ήταν λες και γάμαγα την γκόμενά μου. Φιλιά (δεν το επιδίωξα), χουφτώματα, τράβηγμα μαλλιών και την μιλφάρα να ακούγεται στο διάδρομο. Εκεί που τα είδα όλα ήταν όταν την σφυροκοπούσα και με πιάνει από τα μαλλιά για να συνεχίσουμε τα γλωσσόφιλα και να μου λέει αν έχω ξαναέρθει εδώ ( της είπα ψέματα ότι είναι η πρώτη φορά) και να ξανάρθω συνεχίζοντας τα φιλιά.... Σε όλη την διάρκεια να λέει κάτι σαν "ο πόρσε" ή "ο πόρσα", ξέρει κανείς τη σημαίνει;Στο τέλος την γύρισα στα 4 όπου με πολύ σφυροκόπημα και την Χριστινάρα να βογγάει ήρθε το τέλος , αλλά την κοπέλα να μένει μέχρι να στραγγίξω. Είπαμε 2-3 βλακείες, μου έδωσε ένα γλωσσόφιλο και μπούλο Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να της τα δώσω στο στόμα. Στο δωμάτιο έμεινα 10-12 λεπτά. Υπηρεσία τυπική, δεν ενόχλησε, με μόνο αρνητικό ότι στις ηλικίες τον κοριτσιών λέει 27 και 28 , ενώ είναι 37 και 38 .
Για την Αλεξάνδρα τώρα, για αυτήν πήγαινα ύστερα από τις κριτικές του επιρρεπή και του προφέσσορα, μου άρεσαν και οι 2 το ίδιο, αλλά ως βυζολάγνος πρότιμησα την Χριστίνα από την μελαχρινή Αλεξάνδρα και δεν έχασα... Βέβαια θα την δοκιμάσω άλλη φορά γιατί η Mia Khalifa είπε ότι αν η γυναίκα κάνει την γατούλα στο σεξ σημαίνει ότι παιρνάει καλά

ΥΓ.1 Μεγάλη διαφορά στο μαγαζί σε σχέση πριν από ένα μήνα (χάλια κοπέλα, πιο χάλια υπηρεσία), ένα θέμα έχουν οι καπότες, μπαίνουν με δυσκολία.

ΥΓ.2 Πάει στον επιρρεπή που χάρη σε αυτόν ξαναπήγα στο τσαρδί μετά την χάλια εμπειρία μου. Καταρχήν ευχαριστώ γιατί μου βρήκες ένα σπιτάκι με μιλφάρα και υπέροχες υπηρεσίες στα 10€ Hi και δεύτερον δοκίμασε την Χριστίνα και δεν θα χάσεις, αφού πας που πας στο τσαρδί...
Πήγα με μετρό, για αυτό το 10.

καλά γαμήσια Hi

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sexaddict7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού