Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη, αλλα θελω να γραψω κι εγω την εμπειρια μου για την εν λογω κυρια. Ως αγιατρευτος μιλφακιας προτιμησα Αντζελα. Κλασικα ευκολο παρκαρισμα μπουμπουλινας, και ντου στο ιδρυμα. Με υποδεχτηκε η νανοτσατσα. Προτιμησα το απλο προγραμμα με τα 30 και της ειπα "δεν σου κανω παζαρια, θελω απλα να μην βιαζεται η κοπελα" Ειδα και την Αντζελα, η οποια ειναι μολφο-γκιλφ ξανθο, που με συγκινησε το φοβερα εκφυλο προσωπο της. Γενικα κρεμασμενος κωλος, πλαδαρο βυζακι, και πολυ απαλο δερμα. Το δωματιο καθαρο. Εφτασε σε λιγο η κοπελα. Συστηθηκαμε, και με αρχιζει στο πιο απαραδεκτο τσιμπουκι της ζωης μου. Οπου με ειδε πολυ καβλωμενο και μου εκανε γρηγορο και ατσαλο τσιμπουκι, μπας και χυσω και γλυτωσει το γαμησι.Της λεω "καραμελωμα δεν εχει?"? "Οχι".Παω να της χαιδεψω το μουνι,μου τραβαει το χερι. Αφου ειδε οτι δεεεεν... ανεβηκε απο πανω και αρχισε να χοροπηδαει τοσο ατσουμπαλα, που σκεφτομουν οτι αν βγει ο πουτσος μου απο την τρυπα της μου τον τσακισε στα δυο. Αφου εχει αρχισει και με πιανει κρυος ιδρωτας. Τη γυρναω στα 4, οπου ειναι πηγάδι και προσπαθω να χυσω, να σηκωθω να φυγω. Με τα πολλα τελειωνω, και με αρχιζει και καλα στη γκρινια γιατι δεν την περιμενα και αυτη να χυσει. (Γελασανε και τα πατζουρια με τη μαλακια που ειπε). Ολο αυτο το παραμυθι κρατησε 7 λεπτα μαξ. Εφυγα τσαντισμενος. Ηταν λοιπον ενα τζαμπα 30αρι. Κοπελες που δεν εχουν εμφανιση, θα πρεπει τουλαχιστον να προσπαθουν στον αγωνα,για να τις προτιμαμε. Αυτη ηταν και αδιαφορη, και μετριος χαρακτηρας και τσαπατσουλα και πολυ μετρια στην εμφανιση. Συντροφοι,απο εμενα μαυρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Drake88, dimmits

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2018
Φίλε για δεν πήγαινε μετάξυ;καλύτερα θα πέρναγεςΧμμμ;
S
salkidis
28 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφε, μιλαμε για Πατρα. Μακαρι να μασταν Αθηνα να τιμαγαμε το Μεταξι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2