Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη για πολλοστη φορα με το στανταρακι την αντζελα.Ανεβηκα τα σκαλια χτυπάω τον κωδωνα και μου ανοιγει τη πορτα μια νανοτσατσα αν και γνωστη.Να επισημανω πως η αντζελα δεν κανει καλο σαλοναρισμα βγαινει ένα μετρο από το κασωμα και μετα πιλαλα μεσα,ισως το κανει γιατι εμφανησιακα δεν είναι ομορφη και φοβαται μην χασει πελατες αν την δουν από κοντα η επικεντρωθουν τα βλεμματα πανω σε καποια σημεια του σωματος της που δεν είναι εμφανή.
Πληρωνω το εισητηριο αν και ακριβο για μπουρδελο μιας και στο μεταξουργιο εχω καλομαθει με 10ευρα.
Μπαινω στο δωματιο και περιμενω την γνωστη και παλια καραβανα της πολης αντζελα.Χρονος ανομονης της κοπελας γυρω στα 10 λεπτα μιας και ειχε αλλον πελατη πριν.
Μπαινει στο δωματιο γδύνεται τεχνικα και μου ερχεται με καποιες πρωτοβουλίες.Τη σταματαω και τις λεω θελω ακαποτο τσιμπουκι και τον αρπαζει και αρχισε τα βυζάγματα,κανει καλο τσιμπουκι και προσπαθει και το χωνει ολο μεσα μετα από κανα 3 λεπτο τη σταματαω και τις λεω στησου στα τέσσερα.Στηνεται η κοπελα και μπαινω βιαια από τη πισω τρυπα μιας και είναι δουλεμενη δεχεται ευκολα τα καυλια.Αρχιζα και ανεβαζα στροφες και αυτή ανεβαζε βογγητα ενώ την ειχα γραπωσει από τα κωλομερια της τον εχωνα τερμα βαθια και ολο σχεδόν εξω και παλι τερμα μεσα μετα.Μου αρεσε που βογγαγε καθως τον ετρωγε μιας και την αντζελα μονο από κωλο τη πηδαω ποτε από μουνι.
Μετα από 8 περιπου λεπτα εχυσα μεσα στο κωλαντερο της.
Συνολικος χρονος παραμονης της στο δωματιο περιπου 15 λεπτα,η αντζελα είναι μια 45 plus γυναικα με χρονια στα μπουρδελοαθληματα.Εμφανησιακα δεν είναι μοντελο αλλα το καλο είναι ότι δεν λεει όχι αρκει να μη το παρακάνεις.Επισης μου ειπε ότι σε ορισμένους που εχουν θεμα υγιεινης με λιγα λογια είναι βρωμιλοι λεει αμαν να φυγει από τη μποχα.Η αντζελα μαζι με τη ναντια είναι τα στανταρακια της πολης παλιες καραβανες και εμπειρες.
Τα σεβη μου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού