Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αλήθεια είναι ότι το σκέφτηκα πριν γράψω γιατί έχουν ήδη γραφτεί σχεδόν τα πάντα.
Συνάντηση πριν 2 εβδομάδες στο Bill, και ανυπομονώντας να την συναντήσω μετά από τόσα που έχουν ειπωθεί.

Με το που ανοίγω την πόρτα ομολογώ ότι περίμενα κάτι περισσότερο.
Πρόσωπο: Δεν είναι άσχημη, αλλά ούτε και κούκλα. Ένα κορίτσι της διπλανής πόρτας, χωρίς κάτι εντυπωσιακό. Κάποιες βαθμολογίες με 9αρια θεωρώ ότι βρίσκονται εκτός πραγματικότητας.
Σώμα: Αρκετά γυμνασμένο, κανονικό ύψος.

Μπάνιο και βγήκε φορώντας τις μπότες των φωτο και μάυρα εσώρουχα.

Στα του αγώνα έχουν ήδη γραφτεί τα πάντα. Χωρίς να μπαίνω σε λεπτομέρειες, ίσχυσε αυτό που μου έγραψε στα μηνύματα όταν κανονίσαμε: "Όλα θα τα κάνουμε"

Γενικά 2 γύροι συνολικά. Παρότι ήταν πολύ πρόθυμη δεν είναι μια συνάντηση που θα μου μείνει αξέχαστη, γιατί δεν μου έβγαλε το κάτι παραπάνω και μάλλον δεν της το έβγαλα ούτε εγώ. Επίσης ένιωσα λίγο μηχανική την συμετοχή και των δυο μας σε κάποιες στιγμές,ίσως ήταν και θέμα χημείας. Ενδεχομένως και να περίμενα κάτι αρκετά παραπάνω βάση με όλα όσα είχα διαβάσει.

Τέλος του αγώνα σε περίπου 1 ώρα και 20 λεπτά και τα υπόλοιπα 40 λεπτά πέρασαν με μασάζ στην πλάτη και φιλική κουβέντα.

Συμπερασματικά:
Να πάτε αν θέλετε μια κοπέλα που είναι φιλική, χαρούμενη, και που αν της φερθείτε καλά θα σας το ανταποδώσει.
Αν ψάχνετε μια με μοντελέ εμφάνιση ή κάτι εντυπωσιακό πιθανότατα να μην είναι αυτό που θα περιμένατε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
537
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, aggeka, kostas8000 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2018
Όχι φιλε...Η Αλήθεια βρίσκεται στους sex pistols...Γκέγκε;
Ναι!
16 Φεβρουαρίου, 2018
Καπου εχεις ενα δικιο φιλε μου, αλλα αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι αν καταφερεις και την φερεις 'κοντα' σου, ξεκλειδώνει και πέρνεις τα...παντα κατι που συνέβη σε εμενα πριν μερες και με εξέπληξε...ευχάριστα !!!
16 Φεβρουαρίου, 2018
Το γραφεις πολυ σωστα μην μας τρελανουν οκ το κοριτσι προσπαθει αλλα οχι και μουναρα μη το παραγαματε
24 Φεβρουαρίου, 2018
Πολύ δυνατό όπως και στις φώτο?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4