Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28458
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταια μερα της Καρολινας στο Αιγιο και αφου οι κριτικες ηταν καλες,την προλαβα στο τσακ. Κατευθασα στο στουντιο, μου ανοιξε η ευγενικοτατη τσατσα, εμφανιστηκε η Καρολινα, με στολη νοσοκομας. Μολις ειδα τα φουσκουνια, μεσα απο τη στολη, δεν ειχα αλλη επιλογη,μπηκα.Πληρωσα το πενηνταρι για ελευθερο, και πηρα πετσετα, για μπανακι μετα, αφου παντα παω μπανιαρισμενος. Σε 5 λεπτα, τσουπ, το μωρο. Ωραια φατσουλα, με τα γνωστα σλαβικα χαρακτηριστικά. Αρκετα γεματη, με μπολικη κοιλιτσα, αλλα παιδια αρρωστησα με το βυζι της, που ειναι πραγματικα τεραστιο. Μπορω να μεινω εδω μεσα ολη μερα, της ελεγα καθως της εγλυφα τα βυζια. Αυτη πολυ χαμογελαστη και ευχαριστη. Με χαιδευε, με εγδυσε, με πλακωσε στο ισπανικο, και στα καπακια τσιμπουκαρα. Η πιπα της υγρη και βαθιανα, με πολυ περιποιηση και καραμελωμα της γυρω περιοχης.ολη τη διαρκεια με κοιταζε εκφυλα. Μου περασε λαστιχο και συνεχισε την πιπα, μεχρι να με φερει στο αμην. Ανεβηκε πανω και αρχισε το ροντεο. Μετα λιγο ιεραποστολικο, οπου σοβαρεψε, και εδειχνε να γουσταρει πολυ. Την γυρισα λιγο στα 4, οπου βλεποντας οτι δεν θα αντεξω, της ζηταω πιπα. Δυστυχως δεν δεχτηκε ακαποτη, αλλα ακομα κι ετσι μου εδωσε το πουλι στο χερι. Ισως η καλυτερη καπακωμενη πιπα εβερ. Αφου τελειωσα, και ριμαι ημιλιποθυμος ανασκελα στην στρογγυλη κλινη, της λεω "σορρυ κουκλαρα μου αν σε κουρασα". Μου απανταει "εισαι τρελος??? Αποτι φαινεται μαλλον εγω σε κουρασα" και αρχισαμε να γελαμε. Χαιρετηθηκαμε, εφυγε, εκανα ενα ντουζακι και αποχαιρετησα κι εγω(δυστυχως μετα το ντουζακι, οταν βγηκα ξυπολητος, ειδα οτι το πατωμα ηταν πολυ βρωμικο, γεματο σκονη και μικρα σκουπιδακια). Με ξεπροβοδισε η τσατσουκα και επιστροφη στην πραγματικοτητα. Η συνευρεση κρατησε μιση ωριτσα,αφου δεν ειχε αλλο πελατη και ηταν ορισμος value for money.

ΥΓ1. Η κοπελα δεν ενδείκνυται για μοντελοπνιχτες, γιατι ειναι τσουπωτη, πανω απο το κανονικο
ΥΓ2. Το βυζι της κοπελας ειναι εξωπραγματικο
ΥΓ3. Η Καρολινα, φευγει για επαρχια και θα επιστρεψει Αθηνα, ισως και Αιγιο μετα τα μεσα Απριλη.
ΥΓ4. Δεν με αφηνει το συστημα να βαλω καλυτερο βαθμο, αλλιως θα ηταν πολυ υψηλοτερος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
118
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού