Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η οδός Λιοσίων είναι γνωστή για τις μπακατέλες που φιλοξενεί στα πουτανόσπιτα.
Κι όταν λέμε μπακατέλες, εννοούμε συνδυασμό κορμιών και προγραμμάτων.
Το μόνο καλό που έχει αυτή η οδός είναι ότι δεν καθυστερείς καθόλου να γαμήσεις αφού θυμίζει ξερονήσι
κι όλες οι πουτάνες βρίσκονται σχεδόν πάντα στις κουζίνες, οπότε και δεν χάνεις χρόνο στην αναμονή.
Βρέθηκα τυχαία στην εμετική αυτή περιοχή με έναν γνωστό που ήθελε να παλατζάρει την γαμοσακαράκα του
και επειδή μεσολάβησα κάπου, προσφέρθηκε να με κεράσει μπουρδέλιασμα.
Πως αλλιώς να πάει κάποιος να γαμήσει εκεί πέρα; από επιλογή;
δέχτηκα το κέρασμα χαλαρά και σκέφτηκα να πάω στο μπουρδέλο που δουλεύει η Μπέτυ.
Σκέφτηκα ότι αφού τα προγράμματα είναι μάπα στην περιοχή ή δεν μπορούν να υποστηριχθούν επιτυχώς
ας βλέπεται τουλάχιστον η πουτάνα. Να σημειώσω πάντως ότι αν έβρισκα την Μπάρμπορα, θα την προτιμούσα
λόγω του ότι έχει άλλες χάρες Χμμμ; έστω κι αν είναι ψυχοπαθής στα τέρματα.
Την Μπέτυ, την είχα πάρει πριν χρόνια και ήταν οριακά στο να φάει άκυρο δια παντός, πρώτον λόγω παροχής
και δεύτερον λόγω πλαστικών κινήσεων (αν και ομολογουμένως από τα καλά κορμιά), κάτι που ήρθε τώρα
χωρίς πολύ σκέψη και μετά την συνουσία.
Η Μπέτυ είναι μέσου ύψους νταρντάνα (έχει παχύνει), φοράει τακουνάρες και επειδή σφίγγεται
τεντώνοντας τον λαιμό της, περνιέται για ψηλή. Σαλονάρει ρετουσαρισμένα, ρουφώντας έντονα την κοιλιά της
ενώ περπατά με κοφτά βήματα για να συντηρεί τον μύθο της αρχοντιάς.
Σε κάθε της βήμα, πιέζει έντονα όποιον μυ της βρει εύκαιρο, για να βοηθά το κορμί της
στο να κινείται ομοιόμορφα. Χαζή δεν είναι σε καμία περίπτωση αλλά ούτε κι εγώ.
Η ανάγκη κι ο τρόμος της Μπέτυς να μην γεράσει, εκδηλώνεται και ξεδιπλώνεται, τις φευγαλέες εκείνες στιγμές
που αυτοθαυμάζεται με το βλοσυρό και δίχως θηλυκότητα βλέμμα της. Ακόμα και στο δωμάτιο, αυτοθαυμάζεται.
Στο σαλόνι εμφανίζεται σχεδόν πάντα μονάχη (πετώντας έξω τα 3,5άρια σιλικονάτα βυζιά της) και από απόσταση
(δεν καυλαντίζει ποτέ για να μην ξανοίγεται) μελετά τους επισκέπτες.
Δηλώνει απλώς καλή περιποίηση...κι όποιον μαγκώσει. Πρόγραμμα δηλαδή που ακούγαμε τα πέτρινα χρόνια.
Ξεπερασμένη πατέντα.
Προσωπική μου γνώμη, (να συνεχίσει) να βάφεται επιτυχημένα και διακριτικά όπως και (ήδη) κάνει
γιατί τα χρόνια περνούν. Τι περνούν δηλαδή...που πέρασαν!
Από προκαταρκτικά δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο η Μπέτυ, παρα μόνο κάτι χαδάκια προτάσσοντας τα βυζιά της.
Φθηνή πολιτική δηλαδή. Η πίπα της Μπέτυς είναι μηχανική, σύντομη και ηδονικά πολύ χαμηλή. Ξεπετόπιπα!
Ψωλαρμέγει και χωρίς προφυλακτικό αλλά σπανίως το ξεκαθαρίζει στο σαλόνι.
Στο γαμήσι, είναι ρομποτική και τυπικότατη. Ωστόσο επειδή ασχολείται με τον εαυτό της και δεν είναι τέρας
όπως άλλες, ο πελάτης θα καταφέρει να χύσει, έστω κι αν είναι κρυόκωλη και βιαστική.
Έστω και που είναι αγκαζέ με το χρονόμετρο! Φημολογείται ότι είναι Τσέχα, κάτι που δεν είναι αλήθεια.
Είναι γνωστό ότι οι άμπαλοι χωριάτες που έρχονται στην πρωτεύουσα, οι βιαγκράκηδες παππούδες
και οι λιγουρομουνάκηδες που δεν ξέρουν αν η χαρακιά του μουνιού είναι οριζόντια ή κάθετη
αρέσκονται στα εισαγώμενα μουνιά. Τα εγχώρια βλέπετε, τους έχουν κοκκινήσει το σβέρκο από τις χυλόπιτες.

Αυτή είναι η συγκεντρωτική μου οπτική για την Μπέτυ κι αν δεν σας αρέσει, γράψτε την δική σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
SV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, amjik, VAGGELIS VARVATOS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 17 Φεβρουαρίου, 2018) 16 Φεβρουαρίου, 2018
Άψογος ο παλαιός συμπολεμιστής των "πέτρινων χρόνων" . Η τελευταία φορά που ειχα πάρει την Μπέτυ , πριν βάλει τα έξτρα κιλά, ηταν το 2011 . Η ωραιοπάθεια ή μάλλον ο ναρκισσισμός της με "έδιωξε" .
Τα σέβη μου αγαπητε . Καπέλο
υγ: ο οίκος το 1982 άνηκε σε μια κυρία που έπασχε απο αχονδροπλασία (νανισμός)
Το τι γαμησάρες (μου) έκανε ηταν αδιανόητο . 2 χρόνια ειχα αφήσει τα νεφρά μου εκει πάνω ('82-'84) κι ας ήμουν πιτσιρίκι .
21 Φεβρουαρίου, 2018
Η ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
21 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας ΑΨΟΓΟΣ ΦΙΛΕ ΠΡΥΤΑΝΗ !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3